En
تاریخ : چهارشنبه 23 دي 1394
کد 417

معاون فرماندار دماوند خبر داد

افتتاح دفاتر پست بانک روستاهای دماوند در دهه مبارک فجر/ دهیاران درصدد افزایش خدمات‌رسانی روستاها باشند

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند از افتتاح دفاتر پست بانک روستایی این شهرستان در دهه مبارک فجر خبر داد.

مجید صفری بعد از ظهر امروز در نشست هماهنگی راه‌اندازی دفاتر پست بانک در روستاهای شهرستان دماوند در محل فرمانداری دماوند اظهار کرد: در هیچ روستای شهرستان دماوند دفتر پست بانک فعال نداریم.

وی خطاب به دهیاران دماوند تأکید کرد: اگر زمینه ارائه خدماتی در روستاها وجود دارد که می‌توانیم به خوبی از آن استفاده کنیم، باید نسبت به آن اقدام کنیم و تنها به صرفه اقتصادی آن نگاه نکنیم.

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند باید در مسائل مختلف نگاه نخست ارائه خدمات مطلوب به روستائیان باشد، تصریح کرد: دهیاران زمینه ارائه خدمات به شکل ممکن را برای روستای خود فراهم سازند.

صفری تصریح کرد: برای راه‌اندازی دفاتر پست بانک در روستاها باید بررسی کنیم که چه مشکلاتی وجود دارد و اصلاً چرا دفاتری که در گذشته فعال بوده‌اند، اکنون غیرفعال شده‌اند.

وی ادامه داد: با راه‌اندازی دفاتر پست بانک در روستاها، روستائیان می‌توانند از خدمات الکترونیکی آن استفاده و رفت و آمد خود به شهرهای تابعه را کمتر کنند؛

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند یادآور شد: دهیاران بدون اینکه این امر چه صرفه اقتصادی دارد برای ارائه خدمات بیشتر به اهالی روستای خود، اقدام کنند.

صفری بیان کرد: دهیاران برنامه‌ها و مشکلات خود را برای راه‌اندازی دفاتر پست بانک در روستاها در مدت یک هفته اعلام کنند تا بتوانیم جمع‌بندی‌های نهایی را داشته باشیم.

وی گفت: در صورتی که روستایی نسبت به راه‌اندازی دفتر پست بانک اقدام کند، ما نسبت به اختصاص اعتبارات آن روستا نگاه ویژه‌ای قائل می‌شویم.

 معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند، پس از جمع‌بندی در انتهای نشست از افتتاح دفاتر پست بانک روستاهای شهرستان دماوند در دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: کلیه روستاهای دماوند باید زیرپوشش این خدمات قرار بگیرند و در دهه مبارک فجر یکی از این دفاتر را به صورت عمومی افتتاح خواهیم کرد.


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 23 دي 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 219