En
تاریخ : شنبه 26 دي 1394
کد 418

معاون برنامه ریزی فرماندار شهرستان دماوند:

آماده‌باش انتخاباتی دستگاه‌های اجرایی در دماوند

مسئول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان دماوند از آماده‌باش انتخاباتی دستگاه‌های اجرایی در این شهرستان خبر داد و گفت: بیش از 120 شعبه اخذ رأی در شهرستان دماوند پیش‌بینی شده که باید به تأیید هیئت نظارت بر انتخابات برسد.

مجید صفری با اشاره به اهمیت انتخابات و حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی اظهار داشت: نخستین موضوعی که در این زمینه اهمیت ویژه‌ای دارد، بحث پشتیبانی انتخابات است که به خوبی پیگیر این موضوع بوده‌ایم.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان همزمان هستند، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و شفاف هستیم تا بتوانیم پشتیبانی‌های لازم را انجام دهیم.

مسئول کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان دماوند تصریح کرد: در تلاش هستیم تا با برنامه‌ریزی‌های لازم، پشتیبانی خوبی را از شعبات اخذ رأی داشته باشیم تا دستگاه‌های اجرایی به راحتی کار خود را در زمان انتخابات انجام دهند.

صفری افزود: با توجه به تمام ظرفیت‌های موجود در شهرستان دماوند و همکاری‌های شهرداری‌ها و دستگاه‌های اجرایی بحث انتخابات را تقریباً به نقطه مطلوبی در زمینه پشتیبانی و تدارکات رسانده‌ایم.

وی با بیان اینکه در ایام انتخابات پشتیبانی خوبی از شعبات اخذ رأی صورت خواهد گرفت، افزود: در همین راستا، شورای اداری فوق‌العاده‌ای را با حضور دستگاه‌های اجرایی در شهرستان دماوند برگزار کردیم تا تمام دستگاه‌های اجرایی در حال آماده‌باش انتخاباتی قرار بگیرند.

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: با توجه به آمادگی تمام دستگاه‌های اجرایی در زمان انتخابات، شاهد حضور کامل این افراد در صحنه انتخابات خواهیم بود.

صفری با بیان اینکه امکانات و نیروی‌های کافی و توانمندی در شهرستان دماوند وجود دارند، گفت: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته، خوشبختانه در زمینه امکانات کمبودی را نداریم و امیدواریم بتوانیم انتخابات خوب و به موقعی را در این شهرستان برگزار کنیم.

وی اضافه کرد: تقریباً بیش از 120 شعبه اخذ رأی در شهرستان دماوند پیش‌بینی شده است که تاکنون این تعداد از سوی هیئت نظارت نهایی نشده و در حال حاضر در هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان دماوند در حال بررسی است.

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: با توجه به اجرای برنامه‌های دهه فجر و انتخابات، در نظر داریم که برنامه‌های دهه فجر را همچون سال‌های گذشته پرشورتر برگزار کنیم تا با برنامه‌ریزی‌های مناسب شاهد حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی باشیم.


  • نوشته شده
  • در شنبه 26 دي 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 267