En
تاریخ : يکشنبه 12 آبان 1398
کد 4241

اعزام 24 کاروان دانش‌آموز از دماوند به اردوی راهیان نور

فرماندار دماوند گفت: تعداد 24 اتوبوس از دانش‌آموزان دختر و پسر از شهرستان دماوند به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند و تأکید ما بر پیگیری‌های لازم در راستای ایمنی حمل و نقل دانش‌آموزان است.
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مجید صفری در حاشیه نشست شورای آموزش و پرورش اظهار کرد: از جمله موضوعات مورد بحث در این نشست، اعزام دانش‌آموزان به اردوی راهیان نور بود.
 
وی افزود: با توجه به اهمیت این موضوع در شهرستان دماوند، مقرر شد که این امر با کمک سپاه، آموزش و پرورش، شهرداری‌ها، دهیاری‌ها، بخشداری‌ها و معتمدان انجام شود.
 
فرماندار دماوند ادامه داد: در این راستا بیش از هزار و 50 نفر دانش‌آموز در مقاطع مختلف از دو بخش مرکزی دماوند و رودهن به این اردو اعزام می‌شوند.
 
صفری اضافه کرد: با توجه به وجود دو اداره آموزش و پرورش مستقل در شهرستان دماوند، ترجیح دادیم که اعزام دانش‌آموزان به اردوی راهیان نور در این دو بخش به صورت جداگانه  انجام شود و امیدواریم که با حفظ اصول ایمنی، بهداشتی و موارد امنیتی، بهترین اعزام را در سطح استانی داشته باشیم.

فرماندار دماوند اظهار داشت: در این اعزام تعداد 24 اتوبوس از دانش‌آموزان دختر و پسر به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند و تأکید ما بر پیگیری‌های لازم در راستای ایمنی حمل و نقل دانش‌آموزان است.
 
صفری اشاره‌ای نیز به بحث گرامیداشت 13 آبان داشت و گفت: با توجه به اهمیت این موضوع در شهرستان دماوند، طبق روال سال‌های گذشته مراسم بسیار باشکوهی در این روز، رأس ساعت 9:30 در دماوند و بخش رودهن، با حضور همه اقشار مردم، مسؤولان و دانش‌آموزان برگزار می‌شود.
 
وی تصریح کرد: در این نشست موضوعاتی مانند سفر معاون اول رئیس جمهور و حضور وزیر آموزش و پرورش به مناسبت افتتاح هنرستان زینبیه در شهرستان دماوند مورد بحث قرار گرفت.
 
فرماندار دماوند خاطرنشان کرد: حضور وزیر آموزش و پرورش و سرکشی سرزده ایشان از مدارس و مجتمع‌های آموزشی، موجب شد تا برخی مسائل را از نزدیک مشاهده کنند؛ همچنین قول‌های خوبی دادند که از طریق آموزش پرورش دماوند پیگیری خواهد شد.
 
صفری گفت: در این خصوص بحث فرهنگسراها به عنوان خواسته دیرینه این شهرستان و سایر مصوبات از طریق شورای آموزش و پرورش پیگیری می‌شود.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 12 آبان 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 5