En
تاریخ : دوشنبه 13 آبان 1398
کد 4252

ضرورت عملیاتی کردن بیانیه گام دوم انقلاب در دماوند

امام جمعه دماوند گفت: ما باید بیانیه گام دوم انقلاب را در شهرستان دماوند عملیاتی کنیم، چرا که همه ما در قبال بیانیه گام دوم انقلاب مسؤول هستیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح دماوندی در مراسم راهپیمایی 13 آبان در دماوند، به جنایات آمریکا پرداخت و اظهار کرد: آمریکا در سال 1988 به هواپیمای مسافربری ایران حمله کرده و 290 نفر را کشت.
 
وی افزود: همچنین آمریکا در جریان طبس، جنگ تحمیلی علیه ایران، حمله به کشورهای همسایه ما، جنایات در افغانستان، پشتیبانی از ظالمان در جریان عراق، سوریه، یمن و بحرین نیز نقش داشت.
 
امام جمعه دماوند ادامه داد: آمریکا در ایران از سال 1332 که کودتا انجام شد، حکومت دست‌نشانده پهلوی را روی کار آورد که به مدت 50 سال به مردم ایران ستم کردند؛ اکنون 66 سال از ظلم‌های آمریکا می‌گذرد که پیش از انقلاب و پس از آن به شکل‌های مختلف بود.
 
فتاح دماوندی اضافه کرد: ما مردم ایران، دانش‌آموزان، دانشجویان و طلاب، این ظلم‌ها را فراموش نمی‌کنیم؛ ما با ملت آمریکا کاری نداریم، بلکه با دولت‌های آمریکا و سیاست‌های آنها مخالف هستیم.
 
وی بیان کرد: آمریکا در طول عمر خود امتیازی نداد، بلکه به دنبال امتیاز گرفتن است و افرادی که با او در همین ماه‌ها و سال‌ها مذاکره کردند نیز هیچ نتیجه‌ای نگرفتند.
 
امام جمعه دماوند گفت: ما باید خودمان برای خود قدم برداریم و کار علمی، پژوهشی و تحقیقاتی انجام دهیم؛ رونق تولید بنا بر تأکید رهبر معظم انقلاب باید مدنظر همه ما باشد.
 
فتاح دماوندی اظهار داشت: ما می‌توانیم بزرگ‌ترین صادرکننده در منطقه باشیم و در کشور خود با کار و کارگر ایرانی، تولید کرده و اقتصاد مقاومتی را سرلوحه کار خود قرار دهیم؛ دانش‌آموزان ما می‌توانند در بهترین دانشگاه‌ها تحصیل کرده و استاد، محقق، پژوهشگر، نویسنده، تولیدکننده و سرمایه‌گذار باشند.
 
وی تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب از دانش‌آموزان و جوانان توقع تحصیل خوب، تهذیب و ورزش دارند؛ علاوه بر این باید بیانیه گام دوم انقلاب را در شهرستان دماوند عملیاتی کنیم، چرا که همه ما در قبال بیانیه گام دوم انقلاب مسؤول هستیم.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 13 آبان 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 5