En
تاریخ : يکشنبه 4 بهمن 1394
کد 428

رئیس ستاد انتخابات دماوند

فعالیت 1207 مجری انتخابات در 163 شعبه اخذ رأی در دماوند و فیروزکوه

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دماوند از فعالیت یک‌هزار و 207 مجری انتخابات در 163 شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه خبر داد.

شاهرخ جهانشاهی با اشاره به آغاز دوره‌های آموزشی اعضای ستاد و کمیته‌های ستاد انتخابات شهرستان دماوند اظهار کرد: مقوله آموزش در برگزاری انتخابات بسیار مهم است و به همین جهت پس از هماهنگی‌های لازم کمیته آموزش در ستاد انتخابات این شهرستان تشکیل شد.

وی با بیان اینکه مربی تعیین شده، موارد لازم را در دوره‌های آموزشی ستاد انتخابات استان تهران گذرانده است، افزود: تاکنون سه نشست این دوره‌های آموزشی برای اعضای ستاد انتخابات شهرستان فیروزکوه برگزار شده است.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دماوند تصریح کرد: از روز گذشته نیز، دوره‌های آموزشی اعضای ستاد انتخابات این شهرستان و 6 کمیته زیر مجموعه آن آغاز شده است.

جهانشاهی با اشاره به اینکه بر اساس جدول‌ زمان‌بندی شده دوره‌های آموزشی انتخابات برای ستاد، اعضای شعب اخذ رأی و کسانی که در برگزاری انتخابات دخالت دارند، برگزار می‌شود، گفت: در این دوره‌های آموزشی قوانین انتخابات، اقدامات در شعبه اخذ رأی و بحث‌های مرتبط دیگر ارائه می‌شود.

وی با بیان اینکه در روز انتخابات یک‌هزار و 207 نفر پای صندوق‌های اخذ رأی فعالیت خواهند داشت، بیان کرد: از این تعداد، 570 نفر در شعب اخذ رأی بخش مرکزی دماوند، 259 نفر در شعب اخذ رأی بخش رودهن و 378 نفر نیز در شعب اخذ رأی شهرستان فیروزکوه برگزاری انتخابات حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دماوند اضافه کرد: در شهرها هفت نفر و در روستاها پنج نفر در پای صندوق‌های شعب اخذ رأی فعالیت خواهند داشت که البته تعداد اعضای شعب به طور مجدد در هیئت اجرایی ستاد انتخابات این شهرستان مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت.

به تعداد شعب اخذ رأی در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه ادامه داد: بر اساس آخرین تصمیم هیئت‌های اجرایی ستاد انتخابات در بخش مرکزی دماوند 78 شعبه، رودهن 37 شعبه، فیروزکوه 36 شعبه و ارجمند 12 شعبه با مجموع 163 شعبه اخذ رأی پیش‌بینی شده است.


  • نوشته شده
  • در يکشنبه 4 بهمن 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 289