En
تاریخ : چهارشنبه 7 بهمن 1394
کد 434

فرماندار دماوند:

آسیب‌دیدگی‌های جسمی در پیست اسکی آبعلی کاهش یافته است

فرماندار شهرستان دماوند گفت: آسیب‌دیدگی‌های جسمی در پیست اسکی آبعلی نسبت به سال‌های گذشته کاهش یافته و این پیست با حداقل خسارت‌ها مدیریت می‌شود.

ناصر محمودی‌فرد در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان دماوند با محوریت بررسی چالش‌ها و فرصت‌های پیست اسکی آبعلی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی اظهار کرد: امروز شاهد تحولات بزرگی در منطقه هستیم که آثار آن را جهان نیز مشاهده می‌کند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی افزود: امام راحل با رهبری خردمندانه و تلاش‌های وافر، انقلاب اسلامی را به پیروزی رساندند.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه شورای فرهنگ عمومی دغدغه مسائل فرهنگی دارد، گفت: این شورا با حساسیت به تمام موضوع‌ها ورود پیدا می‌کند.

محمودی‌فرد تصریح کرد: با توجه به اینکه دماوند جزء 11 شهر نمونه گردشگری بوده، طبیعی است که مردم انتظار دارند تا سطح خدمات رفاهی در این شهرستان ارتقا یابد و از فرصت‌های آب و هوای مطلوب آن بهره‌مند شوند.

وی با بیان اینکه پیست اسکی آبعلی از گذشته‌های دور مورد اقبال ورزشکاران و علاقه‌مندان بوده است، بیان کرد: در این پیست، میزبان افرادی هستیم که به‌عنوان گردشگر از شهرها و استان‌های هم‌جوار در آن حضور پیدا می‌کنند و باید خدمات مناسب برای رفاه آن‌ها فراهم شود.

فرماندار شهرستان دماوند اضافه کرد: در دو سال اخیر، نشست‌های متعددی برای ساماندهی پیست اسکی آبعلی برگزار شده و امکانات مختلفی در این پیست استقرار یافته است؛ در این خصوص، تلاش شده تا مردم با کم‌ترین آسیب از خدمات بهره‌مند شوند.

محمودی‌فرد یادآور شد: در بخش امکانات با محدودیت‌هایی مواجه بودیم که با تلاش‌های انجام‌شده در دو سال اخیر، از تمام ظرفیت‌های دستگاه‌های مربوطه در پیست اسکی آبعلی استفاده شد.

وی افزود: شهرداری و شورای اسلامی شهر آبعلی اقدامات خوبی برای تأمین امکانات و استقرار دستگاه‌های امدادی، انتظامی و ... در پیست اسکی آبعلی انجام داده است و در این زمینه، سعی شده تا با حداقل خسارات، این پیست مدیریت شود.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه بر اساس گزارش‌های رسیده، آسیب‌دیدگی‌ها در پیست اسکی آبعلی کاهش یافته است، گفت: برخی مشکلات جنبه‌های عمومی دارد که در تمام محیط‌های گردشگری آن‌ها را شاهد هستیم؛ خوشبختانه آمار خسارت جسمی افراد در این پیست به حداقل رسیده است.
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 7 بهمن 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 358