En
تاریخ : پنجشنبه 30 آبان 1398
کد 4379

امام جمعه دماوند مطرح کرد

ویژه انتخابات/ اسفند 98 پرشورترین انتخابات در جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد

امام جمعه دماوند گفت: در انتخابات اسفندماه 98، یکی از پرشورترین انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح‌دماوندی در حاشیه افتتاح ستاد انتخابات در شهرستان دماوند اظهار کرد: انتظار ما این است که افراد با سلیقه‌های مختلف و با پایبندی به آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، با تبعیت از ولایت فقیه و مقام معظم رهبری در انتخابات 98 شرکت کنند.
 
وی افزود: هر ایرانی که به مملکت خود علاقه دارد، در انتخابات پیش‌رو که در اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود، شرکت خواهد کرد و نکته مهم، داغ کردن تنور انتخابات به نفع نظام جمهوری اسلامی و حضور حداکثری مردم در انتخابات است.
 
امام جمعه دماوند بیان کرد: انتخابات به عنوان عمل رسمی در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده و شرکت مردم در انتخابات بسیار مهم است.
 
فتاح‌دماوندی ادامه داد: علاوه بر این، سالم بودن انتخابات نیز از اهمیت خاصی برخوردار است؛ از این رو، دولت و فرمانداری شهرستان دماوند سعی در برگزاری انتخاباتی بانشاط و کاملا بی‌طرفانه دارد.
 
وی اظهار داشت: مردم باید به فرد اصلح رأی دهند؛ کسی که بتواند حق مردم را در مسائل جاری کشور مدنظر داشته باشد.
 
امام جمعه دماوند گفت: وضع و اصلاح قوانین در مجلس شورای اسلامی بر عهده نماینده مجلس است و امیدواریم که سه قوه در کنار هم و با تبعیت از مقام معظم رهبری، خدمت بیشتری به مردم کنند.
 
فتاح‌دماوندی تصریح کرد: در انتخابات اسفندماه 98، یکی از پرشورترین انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برگزار خواهد شد و امیدواریم که در شهرستان دماوند نیز شاهد برگزاری انتخابات خوب و باشکوهی باشیم.

 

انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 30 آبان 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 13