En
تاریخ : شنبه 17 بهمن 1394
کد 443

همزمان با دهه مبارک فجر

دماوند صاحب میهمان‌سرا شد

نخستین میهمان‌سرای شهر دماوند همزمان با دهه مبارک فجر افتتاح شد.

ظهر امروز در مراسمی نخستین میهمان‌سرای شهر دماوند به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور مسئولان شهرستان دماوند و شهر دماوند افتتاح شد .

در این مراسم، فرماندار شهرستان دماوند، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر دماوند، شماری از مسئولان ادارات شهرستان دماوند و معتمدان محله‌های شهر دماوند حضور داشتند .

با توجه به اینکه شهر دماوند جزو 11 شهر نمونه گردشگری کشور محسوب می‌شود، تاکنون از نبود میهمان‌‌سرا یا هتل رنج می‌برد و این موضوع یکی از نقاط ضعف این شهر به حساب می‌آمد که امروز با وجود بخشی خصوصی تاحدودی این موضوع برطرف شد .

نخستین میهمان‌سرای دماوند در سه طبقه با متراژ‌های 350 مترمربع و 18 سوئیت دو تخته و سه تخته با متراژهای 30 و 40 متر و همچنین امکانات خدماتی و رفاهی فعالیت خود را آغاز کرد .

 فرماندار شهرستان دماوند در این مراسم، وجود میهمان‌سرا یا هتل را یکی از ضروریات شهر نمونه گردشگری کشور دانست و اظهار کرد: نبود میهمان‌سرا یکی از ضعف‌های زیرساختی شهر دماوند بود که فضای اقامتی در این شهر وجود نداشت .

ناصر محمودی‌فرد با بیان اینکه نیاز است تا اقدامات احداث هتل فراهم شود، گفت: وجود این میهمان‌سرا می‌تواند مقدمه‌ای برای این موضوع باشد و قدردانی می‌کنیم از کسانی که این مجموعه را به سرانجام رساندند .

وی تصریح کرد: امیدواریم مجموعه‌های اقامتی مورد حمایت قرار گیرد و شورای سرمایه‌گذاری شهر دماوند بتواند آنچه نیاز اساسی شهرستان دماوند است را پیگیری و برطرف کند .

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: افتتاح میهمان‌سرای دماوند به عنوان مقدمه‌ای می‌تواند به اقامت گردشگران کمک کند .


  • نوشته شده
  • در شنبه 17 بهمن 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 308