En
تاریخ : شنبه 9 آذر 1398
کد 4430

برگزاری جشنواره عسل در دماوند

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار دماوند، از برپایی جشنواره عسل در این شهرستان خبر داد و گفت: هدف از برگزاری این جشنواره، معرفی عسل دماوند به عنوان یکی از مهم‌ترین محصولات این شهرستان است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، فاطمه فرزام در حاشیه نخستین نشست هماهنگی جشنواره عسل در دماوند اظهار کرد: طرح جشنواره عسل از طرف نماینده شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی مطرح شد و در این خصوص پیگیری‌های لازم صورت گرفت.
 
وی افزود: این نشست به منظور هماهنگی به جهت برپایی جشنواره عسل در شهرستان دماوند، به عنوان کارگروه و یا کمیته‌ای با حضور نمایندگانی از جهاد کشاورزی، دفتر نماینده دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و  اتحادیه زنبورداران برگزار شد.
                              
معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار دماوند ادامه داد: هدف از برگزاری این جشنواره، معرفی عسل دماوند به عنوان یکی از مهم‌ترین محصولات این شهرستان است.
 
فرزام بیان کرد: جهاد کشاورزی به عنوان دبیر جشنواره عسل دماوند مشخص شد و با برگزاری نشستی در محل جهاد کشاورزی در روزهای آتی، طرح مذکور جمع‌بندی شده و وظایف مشخص می‌شود تا در اواخر آذرماه شاهد برگزاری این جشنواره به بهترین شکل در شهرستان دماوند باشیم.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 9 آذر 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 49