En
تاریخ : دوشنبه 11 آذر 1398
کد 4459

رئیس مرکز حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه خبر داد

ثبت‌نام 10 داوطلب کاندیداتوری انتخابات مجلس در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه

رئیس مرکز حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه گفت: طی دو روز گذشته، 10 داوطلب برای کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه ثبت‌نام کردند.
 به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان دماوند، مجید صفری در پایان دومین روز از ثبت‌نام داوطلبان انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز شاهد ثبت‌نام پنج نفر از داوطلبان برای کاندیداتوری در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه در فرمانداری دماوند بودیم.

وی با بیان اینکه چهار نفر از داوطلبان آقا و یک نفر نیز خانم بود، افزود: سطح تحصیلات چهار نفر از داوطلبان فوق لیسانس و یک نفر حوزوی بود؛ از این تعداد، یک نفر بین 61 تا 65 سال، یک نفر بین 46 تا 50، یک نفر 36 تا 40 و دو نفر نیز بین 30 تا 35 سال سن داشتند.

رئیس مرکز حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه ادامه داد: از تعداد افراد شرکت‌کننده، دو نفر کارمند، یک نفر استاد دانشگاه و دو نفر نیز دارای شغل آزاد بودند و هیچ از افراد داوطلب سابقه نمایندگی و ثبت‌نام در ادوار گذشته را نداشتند.

وی با اشاره به اینکه در مجموع دو روز، 10 داوطلب برای کاندیداتوری انتخابات مجلس ثبت‌نام کردند، تصریح کرد: توصیه ما به داوطلبان این است که با استفاده از زمان‌بندی مناسب، هرچه سریع‌تر مراجعه و اقدام به ثبت‌نام کنند، چراکه احتمال تراکم و معطلی در انجام ثبت‌نام در روزهای پایانی ثبت‌نام وجود دارد.

صفری تأکید کرد: به همراه داشتن اصل مدارک، از جمله الزامات به جهت ثبت‌نام داوطلبان است، علاوه بر این به همراه داشتن کد ملی و تاریخ تولد همسر و فرزندان نیز الزامی است؛ ضمناً افرادی که کارت ملی قدیمی دارند در هنگام ثبت‌نام باید رسید درخواست کارت ملی هوشمند خود را ارائه نمایند.

وی اضافه کرد: داوطلبان برای ثبت‌نام می‌توانند تا شنبه 16 آذرماه از ساعت 8 تا 18 با در دست داشتن مدارک به ساختمان شماره دو فرمانداری دماوند مراجعه کنند.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 11 آذر 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 72