En
تاریخ : چهارشنبه 21 بهمن 1394
کد 449

فرماندار دماوند: مردم با حضور در راهپیمایی 22 بهمن اتحاد و هوشیاری خود را به رخ استکبار جهانی بکشند

فرماندار شهرستان دماوند گفت: مردم ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن، همچون سالهای گذشته اتحاد، همدلی، هوشیاری و وحدت خود را به رخ استکبار جهانی بکشند

ناصر محمودی فرد روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری که با حضور مسئولان شهرستان در فرمانداری دماوند برگزار شد، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و زنده نگاه داشتن یاد و خاطره امام راحل، شهدای انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی اظهار کرد: تلاش جوانان این مرز و بوم، خون پاک شهدای انقلاب و هشت سال جنگ تحمیلی و رشادت های آنان موجب شد تا امروز شاهد سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم و از برکات دستاوردهای آن بهره مند شویم.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: با عنایت خداوند متعال توانستیم با همه فشارهایی که بر نظام جمهوری اسلامی ایران به صورت تحریم های ظالمانه تحمیل کردند با اقتدار در مذاکرات هسته ای حضور یابیم و برابر قدرت های جهان ایستادگی و از حق مسلم ملت دفاع کنیم.

این مقام مسوول ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هسته ایی گفت: هماهنگونه که جوانان کشور برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جان خویش را فدا کردند، امروز لازم است از افرادی که برای به ثمر رسیدن برجام و صحنه علم و فناوری تلاش کردند تقدیر و تشکر کنیم.

فرماندار دماوند گفت: ثمرات این تلاش ها را می توان در سفرهای رییس جمهوری به کشورهای مختلف اروپایی و استقبال آنان از سرمایه گذاری در داخل کشور دید که امید داریم با افزایش این تعاملات شاهد توسعه هرچه بیشتر کشور باشیم.

محمودی فرد ادامه داد: دماوند به عنوان 11 شهر نمونه گردشگری در کشور معرفی شده ولی از داشتن امکانات زیربنایی محروم است که هم اکنون با تشکیل شورای عالی سرمایه گذاری و حمایت از بخش خصوصی، شاهد تحقق اهداف بلند در اجرای پروژه های عمرانی و خدماتی منطقه هستیم.

این مقام مسوول از افتتاح 36 پروژه عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 307 میلیون ریال در دماوند همزمان با دهه مبارک فجر خبر داد و گفت: آغاز مطالعات فاضلاب شهری در شهرستان دماوند، تکمیل ساختمان اداره پست منطقه گیلاوند، افتتاح مدرسه مسکن مهر امام رضا (ع)، بهره برداری از هنرستان شهید کاظمی، افتتاح و کلنگ زنی چندین پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری دماوند و .... از جمله پروژه های این ایام بود.

فرماندار شهرستان دماوند در ادامه به هفتم اسفند ماه مصادف با انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اشاره کرد و گفت: انتخابات یک حماسه بزرگ سیاسی است که می توان با همدلی و هم زبانی، توجه به قانون، حضور حداکثری در صحنه و ... برگ زرین دیگری در تاریخ کشور رقم زد.

وی همچنین از مسئولان شهرستان خواست تا قانون را سرلوحه قرار داده و از هرگونه جانب داری له یا علیه کاندیداها خودداری کنند چرا که به فرموده رهبر معظم انقلاب عمل به مر قانون اولین اصل در انتخابات است.

این مقام مسئول ادامه داد: امروز وظیفه ما فراهم سازی فضایی مناسب و به دور از هرگونه ابهام و حاشیه سازی است تا شاهد حضور پرشور مردم در صحنه باشیم.


  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 21 بهمن 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 135