En
تاریخ : پنجشنبه 22 بهمن 1394
کد 452

مردم شهرستان دماونددر راهپیمایی 22 بهمن باردیگر اقتدار انقلابی خود را به نمایش گذاشتند+تصاویر

آیین بزرگ راهپیمایی 22 بهمن روز پنجشنبه همزمان با سراسر کشور در شهرهای دماوند، رودهن، آبسرد، آبعلی و کیلان برگزار شد و مردم ولایتمدار این خطه باردیگر اقتدار انقلابی خود را باشکوه تر از گذشته به نمایش گذاشتند.

مردم شهر دماوند صبح امروز با حضور خود در صحنه و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل مشت های خود را گرده کردند و در حمایت از انقلاب اسلامی فریادهای الله اکبر سردادند.

راهپیمایان در دماوند با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ آل سعود خائن، راه امام شهدا زنده است- نهضت ما همیشه پاینده است، رمز بقای انقلاب وحدت است- پیروی از امامت امت است، خونی که در رگ ما است- هدیه به رهبر ما است بار دیگر شور انقلابی خود رابه نمایش گذاشتند.

در حاشیه این راهپیمایی برخی شرکت کنندگان حضور پرشکوه و با صلابت مردم در راهپیمایی 22 بهمن را گواه دیگری بر مقاومت ملت ایران مقابل تحریم ها و فشارهای ظالمانه استکبار جهانی علیه این مرز و بوم دانستند و گفتند که مردم همچنان حمایت از ولایت را به عنوان اصلی غیر قابل تغییر در سینه خود حفظ و در رفتارهایشان نشان خواهند داد و هرگز به رهبر خویش پشت نخواهند کرد.

راهپیمایی در شهر دماوند از میدان حضرت امام خمینی (ره) آغاز و تا میدان 17 شهریور ادامه داشت و پس از تجمع راهپیمایان در میدان 17 شهریور امام جمعه شهرستان دماوند در سخنانی از این همه شعور، معرفت و حمایت مردم قدردانی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین محمد علاالدینی افزود: امروز تجلی عید فطر است به جهت بازگشت ما به فطرت پاک بعد از تحمل سختی ها و مشکلات و عید قربان است زیرا یادآور شهادت بیش از یک هزار جوان کشور که جان خویش را برای تحقق آرمان های انقلاب فدا کردند.

وی افزود: امروز عید غدیر است زیرا روز محقق شدن آرمان ها و اهداف اسلام ناب محمدی (ص) و حکومت اسلامی است.

امام جمعه این حضور پرشور را میعاد مومنان با بنیانگذار جمهوری اسلامی و تجدید بیعتی دوباره با ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله خامنه ای عنوان کرد.

در پایان این آئین با شکوه راهپیمایان ضمن به آتش کشیدن پرچم های آمریکای جهان خوار و رژیم صهیونیستی غاصب، قطعنامه راهپیمایی 22 بهمن خوانده شد که مردم با فریادهای الله اکبر مهر تأیید بر بند بند آن زدند.
























































  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 22 بهمن 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 612