En
تاریخ : يکشنبه 24 آذر 1398
کد 4559

جانشین سپاه ناحیه مقاومت بسیج دماوند خبر داد

دومین آیین ازدواج آسان و طرح لبخند نوعروسان به همت بسیجیان دماوند

جانشین سپاه ناحیه مقاومت بسیج دماوند از برگزاری دومین آیین ازدواج آسان و طرح لبخند نوعروسان به همت بسیجیان خبر داد و گفت: ۷ سری جهیزیه برای کمک به نیازمندان از سوی سپاه ناحیه مقاومت بسیج دماوند ارسال شد.

به گزارش روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج دماوند، محمد میرزایی اظهار کرد: با کمک مردم و خیرین هفت سری جهیزیه برای زوج‌های نیازمند و محروم  این شهرستان که توسط خیرین شناسایی شده‌اند، جمع آوری شده است.

وی افزود: این جهیزیه‌ها به‌زودی و در مناسبتی خاص تحویل داده می‌شود، چراکه یکی از مأموریت‌های بسیج برای تحکم بنیان خانواده و نظام اسلامی، کمک کردن به خیرین است.

جانشین سپاه ناحیه مقاومت بسیج دماوند عنوان کرد: در خصوص محله‌محوری و موضوعات محله اسلامی و کمک کردن مردم به دولت یا مردم به مردم، از همگان تقاضا می‌شود که اگر توانایی تأمین جهیزیه نیازمندان را دارند، کمک‌های خود را به بسیج سازندگی سپاه شهرستان دماوند ارسال کنند.

میرزایی ادامه داد: هفت دست جهیزیه موجود به‌زودی ارسال می‌شود و 10 سری جهیزیه دیگر نیز به مناسبت چهل‌و یکیمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به مددجویان اهدا خواهد شد.

وی گفت: جهیزیه‌ها به افرادی که از قبل شناسایی شده‌اند در محله‌هایی که افراد کم‌بضاعت در آنها ساکن هستند، ارسال می‌شود.

جانشین سپاه ناحیه مقاومت بسیج دماوند تصریح کرد: ارزش تقریبی این جهیزیه‌ها حدود ۱۲ میلیون تومان است و شامل وسایل اساسی و اولیه منزل از قبیل یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی، جاروی برقی و فرش است.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 24 آذر 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 3