En
تاریخ : يکشنبه 2 اسفند 1394
کد 459

رئیس ستاد انتخابات دماوند خبر داد

انصراف یک کاندیدا در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه/ برگزاری دوره آموزشی نمایندگان فرماندار و بازرسان

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دماوند از اعلام انصراف یک کاندیدا در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه خبر داد و گفت: امروز دوره آموزشی نمایندگان فرماندار و بارزسان شعب اخذ رأی برگزار می‌شود.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان دماوند، شاهرخ جهانشاهی با اشاره به آخرین تغییرات شمار نامزدهای دهمین دوره انتخابات خانه ملت در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه اظهار کرد: در این زمینه، یکی از نامزدها با حضور در ستاد انتخابات شهرستان دماوند انصراف خود را اعلام کرد.

وی افزود: احمد رستگار که ساکن شهرستان دماوند است به جمع انصرافی‌های انتخابات پیوست و در حال حاضر، 24 نامزد در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه با یکدیگر رقابت می‌کنند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دماوند با اشاره به برگزاری دوره‌های آموزشی برای نمایندگان فرماندار، بازرسان، کاربران و دیگر کسانی که کار برگزاری انتخابات را انجام می‌دهند، تصریح کرد: بر اساس برنامه‌ای که از قبل اعلام شده، برای این افراد دوره‌های آموزشی برگزار شده است.

جهانشاهی با بیان اینکه امروز دوره آموزشی نمایندگان فرماندار و بازرسان شعب اخذ رأی برگزار خواهد شد، بیان کرد: مطالبی که مرتبط با اقدامات برگزاری انتخابات است و باید مورد توجه قرار گیرد در این دوره‌ها ارائه می‌شود.

این مسئول ادامه داد: به ازای هر شعبه اخذ رأی یک نفر به عنوان نماینده فرماندار و یک نفر به عنوان بازرس حضور دارند؛ البته با تشخیص فرماندار در برخی شعب که ضرورت داشته باشد، دو نفر به عنوان نماینده فرماندار حضور خواهند داشت.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دماوند بیان کرد: همچنین به ازای هر چند شعبه نیز یک نفر به عنوان سربازرس در روز انتخابات فعالیت خواهند کرد .

جهانشاهی با اشاره به اینکه 228 صندوق اخذ رأی برای شهرستان دماوند پیش‌بینی شده است، گفت: به طور کلی، 3 هزار و 240 نفر برگزاری انتخابات را در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه در هفتم اسفندماه بر عهده خواهد داشت.

وی با بیان اینکه عوامل اجرایی برای شعبه‌های اخذ رأی را میانگین 20 نفر در نظر گرفته‌‌ایم، افزود: البته کسانی که کار رأی‌گیری را انجام می‌دهند، در شهرها هفت نفر و در روستاها پنج نفر هستند.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در يکشنبه 2 اسفند 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 283