En
تاریخ : دوشنبه 3 اسفند 1394
کد 461

فرماندار دماوند در همایش رأی اولی های رودهن:

مشارکت رأی‌اولی‌ها در سرنوشت انتخابات تاثیر به‌سزایی دارد

فرماندار شهرستان دماوند از بهره‌گیری تجارب دوره‌های گذشته برای رفع آسیب‌های انتخاباتی در این شهرستان خبر داد و گفت: مشارکت حداکثری در انتخابات به شعار انقلاب اسلامی معنا می‌بخشد.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان دماوند، ناصر محمودی‌فرد در همایش رأی‌اولی‌های بخش رودهن با بیان اینکه آینده کشور بر دستان شما جوانان است، اظهار کرد: در کشوری زندگی می‌کنیم که با مشکلات عدیده‌ای‌ از جمله تحریم‌ها روبه‌رو بودیم و همین رأی‌اولی‌ها نیز در زمان جنگ و بعد از آن نیز در حوزه‌های علم و سازندگی و پیشرفت نقش به‌سزایی برای کشور ایفا کردند.

وی افزود: متأسفانه تحریم‌ها به شدت به کشور فشار وارد کرده بود و همین مسئله موجب شد تا مردم با مشکلات زیادی روبه‌رو شوند و صنعت نیز مورد مخاطره قرار گرفت و از این رو، دشمن فکر می‌کرد که می‌تواند این نظام را که پشتوانه آن مردم هستند، مورد آسیب قرار دهد.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: خوشبختانه با حمایت‌های مقام معظم رهبری و پشتیبانی، صبر و حوصله مردم از این پیچ تند عبور کردیم و امروز نیز با اکثر کشورهای پیشرفته دنیا تعامل داریم تا بتوانیم رشد اقتصادی خوبی را برای کشور فراهم کنیم.

محمودی‌فرد گفت: امروز هم نقش مردم برای تعیین سرنوشت کشور بسیار مهم است و کمک می‌کند تا افرادی را انتخاب کنیم که برای جامعه دلسوزی داشته باشند و سرنوشت کشور را در حوزه‌های مختلف رقم بزنند.

وی با بیان اینکه مشارکت حداکثری در انتخابات بسیار مهم است، گفت: باید به دنیا ثابت کنیم که ما خودمان سرنوشت کشورمان را رقم می‌زنیم.

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: نسل جدید، نسلی تأثیرگذار در جامعه است و رأی همه جوانان و به‌ویژه رأی‌اولی‌ها در این زمینه تعیین‌کننده است و امیدواریم که این احساس مسئولیت را در خود ببینید.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در دوشنبه 3 اسفند 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 174