En
تاریخ : يکشنبه 1 دي 1398
کد 4611

فرماندار دماوند در جمع نمایندگان بانوان:

مراحل انتخابات دماوند طبق برنامه‌ زمان‌بندی در حال اجراست/ نباید همه کارها را به انتخابات گره بزنیم

فرماندار شهرستان دماوند گفت: کشور ما به انتخابات گره خورده است، اما نباید کارها را به انتخابات گره بزنیم و باید همه امور در کنار بحث انتخابات پیش رود.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان دماوند، مجید صفری در نشستی با جمعی از نمایندگان بانوان شهرستان دماوند با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار کرد: نباید کارها را به انتخابات گره بزنیم و باید همه امور در کنار بحث انتخابات پیش رود.
 

فرماندار دماوند گفت: با توجه به ورود در فضای انتخاباتی، ما در شهرستان دماوند مراحل انتخابات را پس از فرمان وزیر کشور آغاز کردیم و طبق برنامه زمان‌بندی شده پیش رفتیم.
صفری ادامه داد: در این راستا، تقریباً شعبات اخذ رأی مشخص شده و آموزش‌های لازم نیز به اعضا ارائه می‌شود و مطمئناً در جریان برگزاری انتخابات از ظرفیت بانوان نیز استفاده خواهیم کرد.
 
*
چیزی با قهر کردن به دست نمی‌آید

صفری افزود: آنچه اجرای انتخابات را پرشور می‌کند، حضور مردم است؛ ما نمی‌توانیم در مورد اتفاقاتی که در کشور رخ می‌دهد بی‌تفاوت باشیم؛ هیچ چیزی بهتر از حضور پررنگ افراد نیست و چیزی با قهر کردن به دست نمی‌آید.
 

وی اضافه کرد: برگزاری همایش‌ها و نشست‌های مختلف از موارد بسیار مهم به شمار می‌رود، زیرا مشارکت مردم در انتخابات به عنوان امری اجتماعی است و در حال حاضر دغدغه دشمن در دلسرد کردن مردم است.
انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 1 دي 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 14