En
تاریخ : سه شنبه 4 اسفند 1394
کد 463

در آستانه حماسه تاریخی هفتم اسفندماه

ساختمان جدید ستاد انتخابات شهرستان دماوند بهره‌برداری شد+ تصاویر

ساختمان جدید ستاد انتخابات شهرستان دماوند در آستانه حماسه تاریخی هفتم اسفندماه به بهره‌برداری رسید.

به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان دماوند، صبح امروز مسئولان ستاد انتخابات و هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان دماوند در آستانه برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری به منظور بررسی و رفع مشکلات احتمالی از کانون‌های شمارش آرای این شهرستان بازدید کردند .

در این بازدید، عزت‌الله خانجانی رئیس هیأت نظارت بر انتخابات شهرستان دماوند، شاهرخ جهانشاهی رئیس ستاد انتخابات شهرستان دماوند، مجید صفری رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات و معاون برنامه‌ریزی فرماندار شهرستان دماوند و تعدادی از مجریان انتخاباتی این شهرستان حضور داشتند .

در جریان بازدید از کانون شمارش آرای فرمانداری دماوند، ساختمان جدید ستاد مرکزی انتخابات شهرستان دماوند به بهره‌برداری رسید .

رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان دماوند با بیان اینکه نزدیک به 11 سال ساختمان شماره دو فرمانداری این شهرستان بلاتکلیف مانده بود، اظهار کرد:‌ این ساختمان در سه طبقه احداث شده است .

مجید صفری افزود: سالن همکف این ساختمان فضایی بالغ‌بر 600 مترمربع دارد که برای ستاد انتخابات شهرستان دماوند و نگهداری صندوق‌های اخذ رأی استفاده می‌شود؛ برای نگهداری صندوق‌های اخذ رأی، فضای ویژه‌ای پیش‌بینی شده است که در آن حدود 500 صندوق ظرفیت دارد .

وی تصریح کرد: بعد از مدت‌ها، امسال توانستیم ساختمان شماره دو فرمانداری دماوند را در آستانه انتخابات هفتم اسفندماه به بهره‌برداری برسانیم .

*ارائه خدمات انتخاباتی به شعب در کانون‌های مشخص شده

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند تصریح کرد: بر اساس برنامه‌های پیش‌بینی شده، تمام شعب، صندوق‌های اخذ رأی خود را از کانون‌های مشخص شده تحویل می‌گیرند و بعد از پایان رأی‌گیری نیز به طور مجدد صندوق‌ها به همان کانون‌ها برگردانده می‌شود .

صفری تأکید کرد: هیچ‌ یک از عوامل شعب اخذ رأی به جز کانون فرمانداری دماوند، دیگر کاری با ستاد مرکزی انتخابات شهرستان دماوند ندارند و نیاز به مراجعه به این ستاد نیست .

وی اضافه کرد: تمام پیش‌بینی‌های پشتیبانی از لحاظ خدمات، تدارکات، تعرفه‌های رأی و ... طوری در کانون‌ها برنامه‌ریزی شده که دیگر نیازی به مراجعه ستاد انتخابات شهرستان دماوند نباشد .

معاون برنامه‌ریزی و اداری مالی فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: در خصوص توزیع تعرفه‌های اخذ رأی نیز، برنامه‌ریزی‌ها طوری پیش‌بینی شده که دیگر نیازی به ارسال مجدد نباشد که البته برای این منظور نیز اقدامات در نظر گرفته شده است تا شعب اخذ رأی با اطمینان خاطر کار خود را انجام دهند.  • نوشته شده
  • در سه شنبه 4 اسفند 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 243