En
تاریخ : شنبه 7 دي 1398
کد 4649

فرماندار دماوند در جمع هیئت‌های امنا:

هیئت‌های امنا برای حضور حداکثری مردم در انتخابات بکوشند/ برگزاری انتخاباتی قانون‌مند و بی‌طرف در دماوند

فرماندار شهرستان دماوند بر تلاش هیئت امنای مساجد و حسینیه‌ها در جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مجید صفری در نشستی با حضور اعضای هیئت‌های امنای مرکزی مساجد و حسینیه‌های شهر دماوند اظهار کرد: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت مستقیم و هیئت امنای مساجد و حسینیه‌ها به صورت غیرمستقیم به عنوان نمایندگان مردم هستند و وظایف آنها در چهارچوب قانون مشخص است.
 
وی افزود: هیئت امنا بازوان و کمک‌یار ما بوده و مشکلات مردم را در محله‌ها و شهرها احصا می‌کنند؛ مشکلات مردم باید توسط هیئت امنا در کارگروه‌های مشخص به ما منعکس شود و پس از ارائه موضوع به معاونین مربوطه، آنها باید در حوزه‌های مختلف پیگیر مسائل باشند.
 
فرماندار دماوند بیان کرد: اقدامات مختلفی از جمله اجرای شبکه جمع‌آوری فاضلاب، گازرسانی به روستاها، بازسازی برق شهری و تعویض شبکه آب‌رسانی روستایی از محل ارزش افزوده در شهرستان دماوند صورت گرفته که باید توسط هیئت امنا به مردم بیان شود، چرا که نیاز به انتقال امید به مردم داریم.
 
صفری عنوان کرد: ممکن است که در ادارات مشکلاتی وجود داشته باشد، اما نباید آن را به همه ادارات تعمیم داد؛ هیئت‌های امنا بباید به دنبال مشکلات و ایرادات شهرستان دماوند باشند، اما در کنار آن باید اقدامات صورت گرفته در شهرستان دماوند را نیز به مردم منتقل کنند.
 
فرماندار دماوند با اشاره به اهمیت بحث انتخابات گفت: انتخابات به عنوان امری مهم و اساسی است، نه‌تنها برای مشخص شدن و انتخاب فردی خاص، بلکه معیاری برای سنجش محبوبیت نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیا به شمار می‌رود.
 
صفری اظهار داشت: قطعاً مشکلات باید مورد حل و فصل قرار گیرد، اما نباید این موارد در انتخابات تلافی شود؛ قول عوامل اجرایی انتخابات به مردم، برگزاری انتخاباتی قانون‌مند و بی‌طرف است و از هیئت‌های امنا نیز درخواست داریم که در جهت حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی بکوشند.
 
وی تصریح کرد: 6 حوزه انتخابیه در استان تهران وجود دارد که حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه به عنوان آماده‌ترین و بهترین حوزه انتخابات است؛ صندوق‌های رأی در شهرستان دماوند آمده است و هیچ تنش و دغدغه‌ای از انتخابات در این شهرستان به گوش نمی‌رسد، زیرا پایه و اساس کار ما بر اجرای قانون و بی‌طرفی است.
 
فرماندار دماوند گفت: در راستای مبارزه با فساد در شهرستان دماوند اقداماتی صورت گرفته و ما این فرصت را ایجاد کردیم که افراد ناظر، موضوعات را رسیدگی کنند؛ ما با هیچ اداره‌ای عقد اخوت نبستیم، اما مشکلات نیز باید به صورت کتبی بیان شود.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 7 دي 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 15