En
تاریخ : پنجشنبه 6 اسفند 1394
کد 469

در آستانه انتخابات حماسی فردا

114 شعبه اخذ رأی در دماوند تجهیز شد

رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان دماوند از تجهیز 114 شعبه اخذ رأی در آستانه انتخابات حماسی فردا، جمعه هفتم اسفندماه در این شهرستان خبر داد.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات شهرستان دماوند، مجید صفری در حاشیه تجهیز شعب اخذ رأی شهرستان دماوند اظهار کرد: برای برگزاری هر چه بهتر و سالم انتخابات تدابیری را پیش‌بینی کردیم .

وی افزود: در این زمینه، سه کانون را در فرمانداری دماوند، بخشداری مرکزی دماوند و شهرداری آبسرد در نظر گرفتیم تا کارهای انتخابات شعب در این سه کانون به لحاظ توزیع صندوق و موارد تدارکاتی انجام شود.

رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان دماوند تصریح کرد: امروز تمام نمایندگان فرماندار شعب اخذ رأی با هماهنگی‌های صورت گرفته، شعبه خود و تجهیزات آن را تحویل گرفتند و همچنین اعضای شعبه را شناسایی کردند تا کاستی‌های موجود بررسی و رسیدگی شود.

صفری ادامه داد: امروز تلاش کردیم تا هیچ کمبود یا مشکلی به لحاظ مکانی و تجهیزاتی در شعب برای برگزاری انتخاباتی شکوهمند در شهرستان دماوند نداشته باشیم.

وی با بیان اینکه درصدد هستیم تا شمارش آرا در همان شب انتخابات به پایان برسد، بیان کرد: اگر در موارد استثنا، شعبی که در مدارس مستقر هستند، شمارش آرا به طول بیانجامد با هماهنگی آموزش و پرورش اقدامات لازم انجام می‌شود.

رئیس کمیته پشتیبانی ستاد انتخابات شهرستان دماوند اضافه کرد: با کانون‌های مشخص شده، هماهنگ کردیم تا صندوق‌های اخد رأی برای جلوگیری از تراکم در روز شنبه هشتم اسفندماه به ستاد مرکزی انتخابات این شهرستان منتقل شود.

رأی‌گیری دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری فردا جمعه هفتم اسفندماه سال 1394 در رأس ساعت هشت صبح در 162 شعبه اخذ رأی حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه آغاز خواهد شد.


  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 6 اسفند 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 164