En
تاریخ : جمعه 7 اسفند 1394
کد 470

خلق حماسه‌ای ماندگار و تاریخی در شعب اخذ رأی دماوند/ رقابت 23 نامزد در دماوند و فیروزکوه+ تصاویر

مردم انقلابی، غیرتمند و با ایمان شهرستان دماوند با آغاز رأی‌گیری از ساعت هشت صبح امروز، برای خلق حماسه‌ای ماندگار و تاریخی در شعب اخذ رأی به میدان آمده‌اند.

به گزارش تبلیغات و اطلاع رسانی ستاد انتخابات شهرستان دماوند، شهرستان‌ دماوند امروز هفتم اسفندماه شاهد برگزاری دو انتخابات پرشور و باشکوه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری هستند.

مردم انقلابی، غیرتمند و با ایمان شهرستان‌ دماوند با آغاز رأی‌گیری از ساعت هشت صبح امروز، برای خلق حماسه ماندگار و تاریخی در شعب اخذ رأی به میدان آمده‌اند.

حوزه انتخابیه شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه که رقابت 23 نامزد انتخابات خانه ملت را در خود می‌بیند، نیز امروز مالامال از بصیرت و دوراندیشی مردمی است که درصدد هستند تا آینده سیاسی کشور را به دست خود رقم بزنند.

دماوندی‌ها امروز با بینش و تحقیق قبلی، پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کرده و 16 نفر را به عنوان نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری و یک نفر را به عنوان فرد منتخب از این حوزه انتخابیه راهی تک کرسی خانه ملت خواهند کرد.

* آغاز انتخابات در 162 شعبه اخذ رأی دماوند و فیروزکوه

رئیس مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه دقایقی پیش در ساعات آغازین رأی‌گیری با بیان اینکه 114 شعبه اخذ رأی در شهرستان دماوند پیش‌بینی شده است، اظهار کرد: از این تعداد، 78 شعبه در بخش مرکزی دماوند و 36 شعبه در بخش رودهن پیش‌بینی شده است؛ همچنین شهرستان دماوند دارای 77 شعبه شهری، 37 شعبه روستایی، 86 شعبه ثابت و 28 شعبه سیار است .

ناصر محمودی‌فرد با بیان اینکه 48 شعبه اخذ رأی در شهرستان فیروزکوه در نظر گرفته شده است، ادامه داد: در این خصوص، 36 شعبه برای فیروزکوه و 12 شعبه برای بخش ارجمند پیش‌بینی شده است .

وی ادامه داد: برای بخش مرکزی فیروزکوه نیز 17 شعبه شهری و 19 شعبه روستایی و بخش ارجمند دو شعبه شهری و 10 شعبه روستایی با 24 شعبه ثابت و 24 شعبه سیار در نظر گرفته شده است .

حوزه انتخابیه شهرستان‏های دماوند و فیروزکوه بیان کرد: بامداد امروز صندوق‌های اخذ رأی به نمایندگان فرماندار برای استقرار در شعب تحویل داده شد. *رقابت 23 کاندیدای خانه ملت در دماوند و فیروزکوه

در حوزه انتخابیه شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه که 25 نامزد برای تک کرسی خانه ملت به تأیید نهایی رسیده بودند، در هفته تبلیغات احمد رستگار و سید معزالدین احمدی معروف به زعفرانی انصراف خود را اعلام کردند تا امروز 23 کاندیدا با یکدیگر برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی با یکدیگر رقابت کنند.

  • نوشته شده
  • در جمعه 7 اسفند 1394
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 241