En
تاریخ : يکشنبه 15 دي 1398
کد 4707

مدیر امور منابع آب دماوند خبر داد

شناسایی 9 حلقه چاه و 4 مورد پر و مسلوب المنفعه نمودن چاه غیرمجاز در دماوند

مدیر امور منابع آب دماوند از شناسایی 9 حلقه چاه غیرمجاز، 3 مورد توقیف ادوات حفاری و پر کردن 4 حلقه چاه غیرمجاز در محدوده عملکرد این امور در هفته گذشته خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "مصطفی عباسی" با اعلام این مطلب اظهار کرد: با همکاری گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضایی در جهت صیانت از منابع آبی چهار حلقه چاه غیرمجاز در مجموع به عمق 135 متر و آبدهی 1.4 لیتر در ثانیه پر و مسدود شد.

وی همچنین با بیان اینکه این تعداد چاه‌ها در جهت اجرای طرح احیاء و تعادل بخشی آب های زیرزمینی و صیانت از منابع آبی مسدود شده است، افزود: با انجام این عملیات از خروج 27 هزار و 720 متر مکعب آب در سفره های زیرزمینی این امور جلوگیری خواهد شد.

وی در ادامه افزود: با تلاش گروه گشت و بازرسی و اخذ دستور قضایی 9 حلقه چاه غیر مجاز در محدوده عملکرد این امور شناسایی گردید که در 3 مورد ادوات حفاری چاه غیر مجاز شامل چکش برقی و بالا بر توسط ماموران گشت وبازرسی توقیف و به پارکینگ تحت نظر این امور منتقل گردید.

عباسی در پایان خاطر نشان کرد: امور منابع آب دماوند بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 15 دي 1398
  • توسط منابع آب شهرستان دماوند فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 2