En
تاریخ : سه شنبه 17 دي 1398
کد 4716

معاون فرماندار دماوند خبر داد

دوشنبه 23 دی‌ماه؛ زمان برگزاری بزرگداشت شهادت «حاج قاسم سلیمانی» در دماوند

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند از برگزاری مراسم هفتمین شب شهادت پاسدار شهید اسلام، حاج قاسم سلیمانی و یادواره شهدای مدافع حرم در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، شاهرخ جهانشاهی در نشست هماهنگی برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان دماوند و مراسم هفتمین شب شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در فرمانداری دماوند برگزار شد، اظهار کرد: فقدان حاج قاسم سلیمانی ضایعه بزرگی برای ملت ایران است.
                     
وی افزود: ما شاهد حضور باشکوه مردم از اقشار مختلف مردم در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سلیمانی در شهرهای مختلف بودیم و این امر بیانگر اهمیت موضوع و اتحاد آحاد مختلف مردم است و رسانه‌های بیگانه نیز نتوانستند حضور گسترده مردم را در این خصوص کتمان کنند.
 
معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند ادامه داد: با وجود هماهنگی‌های صورت گرفته در خصوص برگزاری یادواره شهدای مدافع حرم در شهرستان دماوند و هم‌زمانی آن با شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی، این برنامه به صورت همزمان در شهرستان دماوند برگزار خواهد شد.
 
جهانشاهی بیان کرد: با توجه به حضور گسترده اقشار مختلف مردم، حسینیه محله قاضی دماوند به جهت برگزاری این مراسم در نظر گرفته شده است و روز دوشنبه مورخ 23 دی‌ماه شاهد برگزاری این مراسم در شهرستان دماوند خواهیم بود؛ این مراسم به صورت شهرستانی برگزار می‌شود و صرفا مربوط به شهر دماوند نیست.

 

 

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 دي 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 14