En
تاریخ : سه شنبه 17 دي 1398
کد 4718

معاون فرماندار دماوند:

بیکاری یکی از علت‌های اصلی آسیب‌های اجتماعی است

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند گفت: بیکاری یکی از علت‌های اصلی آسیب‌های اجتماعی است.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، شاهرخ جهانشاهی در دهمین نشست شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان دماوند اظهار کرد: با توجه به برگزاری نشست‌های مختلف و اقدامات صورت گرفته توسط دستگاه‌های مربوط، به نظر می‌رسد که عملکرد خوبی در حوزه مقابله با مواد مخدر در این شهرستان داشتیم.

وی افزود: با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، باید ارزیابی از عملکرد دستگاه‎‌‌های مختلف در خصوص مبارزه با مواد مخدر صورت گیرد و برنامه‌ریزی برای سال آینده را مدنظر قرار دهیم.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند ادامه داد: از جمله موضوعات مهم در این خصوص، ارزیابی مناطقی است که بیشتر باید مورد توجه قرار گیرند؛ علاوه بر این انجام اقدامات فرهنگی نیز به عنوان یکی از عوامل مؤثر در این خصوص به شمار می‌رود.

جهانشاهی بیان کرد: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته، بیکاری به عنوان یکی از علت‌های اصلی در این خصوص و آسیب‌های اجتماعی است و از این رو باید در بحث اشتغال به ویژه برای افراد بهبودیافته وارد شویم.

وی عنوان کرد: همه افرادی که در شهرستان دماوند زندگی می‌کنند به عنوان عضو یک خانواده هستند و از این رو باید با حساسیت و اهمیت بیشتری به موضوع مواد مخدر بپردازیم تا بتوانیم در راستای کاهش مصرف آن اقدام کنیم.

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند گفت: نیروی انتظامی اقدامات مؤثری در خصوص مبارزه با مواد مخدر در شهرستان دماوند انجام داده است و موضوعی که باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد، مباحث آموزشی و قدرت نه گفتن در بین نوجوانان و جوانان است تا به این منجلاب وارد نشوند.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 دي 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 11