En
تاریخ : سه شنبه 17 دي 1398
کد 4723

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان تهران:

تذکر لسانی به عنوان ماموریت ستاد احیا امر به معروف و نهی در عمل تلقی می‌شود

دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان تهران گفت: تذکر لسانی به عنوان ماموریت ستاد احیا امر به معروف و نهی در عمل تلقی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان دماوند، سردار بوربور در نشست ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دماوند اظهار کرد: در حال حاضر تذکر لسانی به عنوان اصلی‌ترین ماموریت ستاد و مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز قرار گرفته است.

وی افزود: فرهنگ‌سازی، فضا سازی و آموزش سه مقوله اصلی این حوزه است و در صورتی که به نحو احسن انجام دهیم می‌تواند اثرگذار باشد.

دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان تهران گفت: موضوعات مرتبط با امر به معروف در هر کجا نسخه مربوط به خودش را دارد و دو شهرستان را با یکدیگر نمی‌توان مورد سنجش قرار داد.

بوربور عنوان کرد: آن چیزی که در حال حاضر به عنوان ماموریت ستاد در عمل تلقی می‌شود تذکر لسانی است و به عنوان اصلی‌ترین مأموریت تعریف شده و مورد تأکید  رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز قرار گرفته است.

دبیر ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان تهران تأکید کرد: پرسنل نیروی انتظامی به منظور تذکر لسانی در صحنه حضور دارند تا در صورت وقوع هر گونه اتفاق به عنوان ضابط قضایی ورود پیدا کنند.انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 17 دي 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 4