En
تاریخ : جمعه 20 دي 1398
کد 4736

امام جمعه دماوند:

خون سردار سلیمانی آمریکا را تحقیر کرد

امام جمعه دماوند با بیان اینکه شهید سلیمانی مبتکر ایجاد هسته‌های مقاومت بود، گفت: تحقیر آمریکا و صهیونیست‌ها و اخراج آنان از منطقه، یکی از آثار خون پاک ایشان و یارانش است.

به گزارش رسانه‌ها، حجت الاسلام والمسلمین کاظم فتاح دماوندی در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه این هفته شهر دماوند با اشاره به اینکه مومن شجاع و مصمم است و با یقین کار می‌کند اما منافق بزدل و ترسو است، اظهار کرد: شهید سلیمانی با شهادتش قیامتی برپا کرد و باعث شد مردم دشمنان خود را بیشتر بشناسند.

وی با بیان اینکه شهید سلیمانی ولی‌شناس و دشمن‌شناس بود، افزود: شهادت سپهبد سلیمانی به همه نشان داد که دولت آمریکا شیطان و منفور است.

امام جمعه دماوند خاطرنشان کرد: شهادت سردار دل‌ها ایمان و غیرت دینی را تقویت کرد و امروز باید آمریکا را سنگباران کنیم تا از ما دور شود.

فتاح‌دماوندی با اشاره به اینکه ترامپ مصداق شیطان است، تصریح کرد: رئیس جمهور آمریکا همیشه دروغ می‌گوید و این مهم را در سخنرانی‌های بعد از به شهادت رسیدن سردار سلیمانی و بعد از موشکباران پایگاه عین الاسد در عراق می‌توان دید.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا ادعای دفاع از حقوق بشر دارد اما در عمل دشمن بشریت است، گفت: کشتن انسان‌های بی‌گناه در عراق، سوریه، افغانستان و دیگر کشورهای منطقه و حمله به غیر نظامیان، نشانه‌های حقوق بشر آمریکایی است.

 امام جمعه دماوند با اشاره به اقدام ارزشمند نیروی هوافضای سپاه در اقدامی شجاعانه و بهنگام در هدف قراردادن پایگاه نظامی آمریکا در عین الاسد با موشک‌های زمین به زمین، از این اقدام شجاعانه و نیز اقدام مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان در تصویب طرح سه فوریتی تروریست خواندن ارتش و وزارت دفاع آمریکا و نهادهای وابسته به آنها تجلیل کرد.

فتاح دماوندی بیان کرد: مراسم تشییع جنازه شهید سلیمانی یک مرگ بر آمریکای 20 میلیونی بود و مردم از هر قشر و جناح و قومی در تشییع سردار دل‌ها رنگین کمان وحدت ضد آمریکایی تشکیل داد.

وی با اشاره به ویژگی‌های سردار سلیمانی افزود: حفظ اصول و اصلاح روش‌ها وظیفه همه سیاسیون و انقلابیون است و اگر هر دو جناح به قانون اساسی وفادار و به اصول انقلاب معتقد باشند، برای کشور مثل دو بال هستند که برای پرواز لازم است.

امام جمعه دماوند با اشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه اظهار داشت: در جامعه سلایق سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی مختلفی وجود دارد که ضمن احترام به همه باید مطیع قانون باشیم.

وی تصریح کرد: کسانی که ادعا می‌کنند انقلابی‌تر هستند، اتحاد داشته باشند و نماینده‌ای را که فکر می‌کنند اصلح و انقلابی‌تر است به مجلس راه دهند.
انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در جمعه 20 دي 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 1