En
تاریخ : پنجشنبه 19 دي 1398
کد 4738

رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند:

مشکلات مسکن مهر شهر آبسرد تا یک ماه دیگر رفع شود

رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند گفت: باید تا یک ماه دیگر مشکلات مربوط به مسکن مهرهای شهرستان دماوند، به خصوص مسکن مهر شهر آبسرد رفع شود.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان دماوند، محمود نقیبی در حاشیه نشست شورای اسلامی شهرستان دماوند اظهار کرد: امروز نشستی با حضور رئیس اداره تعاون، کار و امور اجتماعی، معاونت بنیاد مسکن، اتحادیه مسکن شهرستان دماوند، شهردار آبسرد، رئیس اداره آب و فاضلاب شهر آبسرد، نماینده اداره برق و اعضای شورای اسلامی شهرستان دماوند به جهت بررسی و رسیدگی به مشکلات مسکن مهر برگزار شد.

وی افزود: با توجه به درخواست مردمی و ساکنین مسکن مهر آبسرد و دیگر مناطق شهرستان دماوند، اخیراً شاهد انعکاس مشکلات آنها در رسانه صدا و سیما بودیم.

رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند ادامه داد: در این نشست مشکلات مطرح و مقرر شد که بیلانی مکتوب از عملکرد تعاونی مسکن شهر آبسرد از گذشته تا به امروز ارائه شود، چراکه تعاونی مسکن مربوطه یک مبالغی تحت عنوان محوطه‌سازی و آسانسور ساختمان‌ها از اعضا دریافت کرده بود.

نقیبی بیان کرد: در حال حاضر با توجه به دریافت مبالغ، آسانسورها نصب نشده و مدعی بر این هستند که با نوسانات قیمت موفق به اجرای کار نشدند و علاوه بر این در رابطه با محوطه‌سازی، جمع‌آوری زباله و سگ‌های ولگرد موضوعاتی مطرح شد.

وی گفت: با عنایت به درخواست ساکنین و به‌ منظور ایجاد ورودی جهت وسایل نقلیه از طرف خیابان اصلی و رفاه شهروندان ساکن در مسکن مهر جهت عبور و مرور، مقرر شد پیگیری توسط شهرداری آبسرد در شورای ترافیک شهرستان دماوند انجام و نتیجه اعلام شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان دماوند عنوان کرد: همچنین با توجه به اینکه به ورودی دوم مسکن مهر از خیابان خاکی کنار کلانتری یا خیابان لومسار که دارای مشکلات فراوانی از جمله گل‌ولای و عدم عبور و مرور بوده، مقرر شد که با هماهنگی ادارات بنیاد مسکن، تعاون، اتحادیه مسکن شهرستان، شهرداری و شورای اسلامی شهر آبسرد مورد پیگیری قرار گیرد.

نقیبی با تأکید بر اینکه همه ما مسئولان در قبال مردم مسئولیت داریم و باید به امورات مردم رسیدگی کنیم، گفت: اگر مشکلی در خصوص هر یک از مسکن مهرها در شهرستان دماوند وجود دارد، باید اطلاع‌رسانی شود تا در جلسه آتی این شورا بررسی و رسیدگی شود.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 19 دي 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 5