En
تاریخ : شنبه 21 دي 1398
کد 4741

معاون فرماندار دماوند:

دستگاه‌ها پروژه‌های قابل افتتاح خود در دهه مبارک فجر را اعلام کنند

معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند با بیان اینکه یکی از موضوعات مهم در خصوص دهه مبارک فجر، افتتاح پروژه‌ها در شهرستان دماوند است، گفت: مدت زمان اتمام پروژه‌هایی که در دهه فجر در شهرستان دماوند کلنگ‌زنی می‌شود باید اعلام گردد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، شاهرخ جهانشاهی در نشست هماهنگی دهه مبارک فجر، با اشاره به قرارگیری در آستانه چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار کرد: با توجه به تحولات اخیر، شهادت سردار قاسم سلیمانی و اقدامات آمریکای جنایت‌کار در منطقه، ملت ایران بار دیگر نشان دادند که پای انقلاب هستند و از آن حمایت می‌کنند.
                 
وی افزود: حضور پرشور مردم در مراسم تشییع سردار سلیمانی بار دیگر به دنیا نشان داد که ملت ایران در همه صحنه‌ها حضور دارند و از نظام جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری حمایت کرده و دست از نظام جمهوری اسلامی ایران برنمی‌دارند.
 
معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند ادامه داد: فشارهای سیاسی و اقتصادی که توسط آمریکا بر ایران وجود دارد، هیچ تأثیری نداشته و در بحث ساخت موشک‌ها، بزرگ‌ترین پایگاه نظامی آمریکا در عراق را از بین برد و برای ساخت موشک‌ها از کسی اجازه نگرفته و نمی‌گیرد.
 
جهانشاهی بیان کرد: سال گذشته دشمن با انجام تبلیغات وسیع در فضای مجازی و سایت‌ها اعلام کرد که اجازه نمی‌دهیم ایران جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی را برگزار کند، اما تیرشان به سنگ خورد؛ امسال نیز خواهیم دید که ملت همیشه در صحنه در مقابل تحرکات ایستادگی می‌کنند و جشن چهل‌ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران را می‌بینیم.
 
وی عنوان کرد: یکی از موضوعات مهم در خصوص دهه مبارک فجر، افتتاح پروژه‌ها در شهرستان دماوند است که همه دستگاه‌های مربوطه باید همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند و پروژه‌هایی که قابلیت افتتاح دارند را با مشخصات کامل فنی اعلام کنند تا با جمع‌بندی موارد، به استان نیز اعلام شده و زمینه حضور مسؤولان استانی و کشوری فراهم شود.
 
معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند تأکید کرد: در این راستا باید مدت زمان اتمام پروژه‌هایی که در دهه فجر در شهرستان دماوند کلنگ‌زنی می‌شود نیز اعلام گردد.
 
جهانشاهی گفت: حضور مردم در برنامه‌های مختلف دهه مبارک فجر در شهرها از دیگر مواردی است که باید مدنظر قرار گیرد؛ علاوه بر این بخشداری‌ها نیز باید برنامه‌های خود را در خصوص دهه فجر تشریح و پیگیری کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد که امسال شاهد حضور گسترده‌تری از اقشار مردم در مراسم راهپیمایی 22 بهمن باشیم، از این رو شهرداری‌ها علاوه بر انجام تبلیغات محیطی و فضاسازی شهری، باید توجه ویژه‌ای به بحث ایاب و ذهاب افراد داشته باشند.
 
معاون سیاسی و انتظامی فرماندار دماوند اظهار داشت: همچنین مواردی مانند گلباران و عطرافشانی مزار مطهر شهدا و سرکشی از خانواده معظم آنها نیز باید توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران مدنظر قرار گیرد.
 
جهانشاهی افزود: برپایی نمایشگاهی از دستاوردهای انقلاب اسلامی نیز می‌تواند از دیگر اقدامات مؤثر در دهه مبارک فجر در شهرستان دماوند باشد.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 21 دي 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 9