En
تاریخ : دوشنبه 30 دي 1398
کد 4793

امام جمعه دماوند خبر داد

تشکیل ۱۸ کارگروه جهت برگزاری برنامه‌های دهه مبارک فجر در دماوند

امام جمعه دماوند از تشکیل ۱۸کارگروه جهت برگزاری برنامه‌های دهه مبارک فجر در دماوند خبر داد.

به گزارش رسانه‌ها، حجت‌الاسلام والمسلمین کاظم فتاح دماوندی در نشست هماهنگی دهه مبارک فجر با اشاره به اینکه دهه فجر امسال مزین به نام سردار شهید سلیمانی خواهد بود، اظهار کرد: مرام و مسلک این شهید بزرگوار را می‌توانیم با یک جمع‌آوری خوب و گفتگوسازی در این ایام الگوسازی کنیم و تولید محتوایی در این زمینه داشته باشیم.

فتاح دماوندی با بیان اینکه کارگروه‌های مختلف در گرم کردن و برپایی برنامه‌های مختلف دهه فجر نقش خواهند داشت، خاطرنشان کرد: در اجرای برنامه‌های دهه فجر سال جاری، ۱۸ کارگروه در دماوند فعالیت خواهند کرد.

امام جمعه دماوند با بیان اینکه مقدمات برگزاری برنامه‌های دهه فجر فراهم شده است، گفت: انقلاب اسلامی ما انقلابی مردمی و الهی بود و این خصوصیت طی این سال‌ها حفظ شده است و هنوز شاهد این هستیم که شعارها و اهداف این انقلاب هیچ تغییری پیدا نکرده است که نشان دهنده محکم بودن این بنا است.

وی در ادامه عنوان کرد: در زمان غیبت امام عصر(عج) باید از بین مجتهدین که حجت حکومت داشته، کسی به عنوان رهبری وجود داشته باشد که به یاری خداوند ما از این نعمت بهره‌مند هستیم.

فتاح دماوندی گفت: کارگروه‌های سطح شهرستان دماوند باید هدف داشته و کارآیی و موفقیت‌های نظام و انقلاب را بیان کند؛ همچنین مردم در جشن پیروزی انقلاب شرکت می‌کنند و برگزاری دهه فجر باشکوه مقدمه برگزاری انتخابات باشکوه است.انتهای پیام/

 
  • نوشته شده
  • در دوشنبه 30 دي 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 2