به گزارش روابط عمومی شهرداری دماوند، عباس صفری با اشاره به افتتاح پروژه‌های عمرانی و خدماتی در شهر دماوند به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی، اظهار کرد: شهرداری دماوند علاوه بر وظایف ذاتی خود در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی با هدف توسعه شهر، در حوزه های مختلف نیز فعالیت دارد.

وی ادامه داد: در این راستا یکی از پروژه‌های شاخص شهرداری دماوند در دهه فجر امسال، افتتاح ایستگاه اورژانس شهر دماوند است که این پروژه در دو طبقه با زیربنای ۲۰۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان آماده افتتاح است.

این مقام مسئول همچنین به تکمیل ساختمان خیرساز خانه بهداشت منطقه مشاء اشاره کرد و گفت: در خصوص این پروژه که با مشارکت بخش خصوصی آماده بهره‌برداری است، بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

صفری با اشاره به توسعه شبکه معابر به عنوان یکی از اولویت‌های کاری شهرداری دماوند به تکمیل ادامه پروژه بلوار بعثت اشاره کرد و گفت: بلوار بعثت بطول سه کیلومتر در چندین فاز تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گرفته که بخش نهایی آن به طول ۳۲۰ متر طول و عرض ۱۸ متر با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان با انجام تراش و روکش آسفالت و اجرای نهر و کانیو به طول ۳۵۰ متر تکمیل و همزمان با تغییر نام این بلوار از بعثت به شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی به بهره‌برداری می‌رسد.

وی همچنین به تکمیل ادامه پروژه بلوار یادگار امام(ره) اشاره کرد و گفت: بلوار یادگار امام(ره) در مجموع به طول ۱۴۰۰ متر است که تاکنون سه میلیارد و ۱۲۵ میلیون تومان هزینه شده و امسال نیز بخشی از این پروژه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان با احداث نهر و تک جدول به طول یک هزارمتر و عملیات خاکبرداری و کوه‌بری انجام شده است.

شهردار دماوند ادامه داد: پروژه پیاده‌روسازی بلوار باهنر و رجایی جنوبی به میزان ۲۴۰۰ متر و ۵۰۰ متر تک جدول با اعتبار ۴۵۰ میلیون تومان و پروژه احداث معابر مشا با مشارکت مردمی به مساحت ۷۰۰۰مترمربع و یکهزار مترطول تک جدول با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان از دیگر پروژه‌ها است.

صفری به پروژه جدول‌گذاری، زیرسازی، آسفالت و احداث دیوار سنگی دو محور فرعی خیابان مطهری با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان و جدول‌گذاری و زیرسازی و آسفالت کوچه‌های فردوس در منطقه جیلارد، خیابان مواصلاتی مسکن مهر و فجر، کوچه نیل در محله روح‌افزا، محوطه کشتارگاه، محور اصلی شهرک الهیه و سلحشوران، بن‌بست آزادگان در بلوار باهنر و بلوار ناهید در منطقه مشا با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان اشاره کرد.

وی همچنین به پروژه لوله‌گذاری و احداث نهر عرضی در بلوار آیت‌الله خامنه‌ای به طول ۵۰ متر و نهر سرپوشیده به طول ۱۵۰ متر با اعتباری بالغ بر ۲۴۰ میلیون تومان خبرداد.

انتهای پیام/