En
تاریخ : يکشنبه 27 بهمن 1398
کد 5017

اطلاعیه شماره ۱۴ ستاد انتخابات کشور صادر شد/ ضرورت اعلام شماره حساب و نماینده مالی هر یک از نامزدها به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه

بر اساس اطلاعیه شماره ۱۴ ستاد انتخابات کشور، اعلام شماره حساب و نماینده مالی هر یک از نامزدها به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه ضروری است.
به گزارش رابط کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان تهران در شهرستان دماوند، پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور متن کامل اطلاعیه شماره ۱۴ را صادر کرد.

متن اطلاعیه بدین شرح است:

در راستای اجرای مواد ۷ و ۸ قانون " شفافیت و نظارت بر تأمین مالی فعالیت‌های انتخاباتی در انتخابات مجلس شورای اسلامی"، به اطلاع نامزدهای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می‌رساند، می‌بایست در اسرع وقت نسبت به تعیین یا افتتاح حساب نزد یکی از بانک‌های دارای مجوز از بانک مرکزی اقدام نموده و شماره حساب دریافتی را به همراه مشخصات نماینده مالی خویش به فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه خود اعلام نمایند.

یادآور می‌گردد که ارائه شماره حساب و نماینده مالی به جهت شفافیت مالی عملکرد تبلیغاتی نامزدها و احزاب حامی آنها، ضروری است و تخلف از آن به استناد ماده (۱۱) قانون مذکور جرم بوده و دارای مجازات است.

ستاد انتخابات کشور

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 27 بهمن 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 7