En
تاریخ : شنبه 3 اسفند 1398
کد 5065

تمهیدات لازم جهت تعرفه و امکانات برای برگزاری انتخابات و زمان تمدید اخذ رأی پیش‌بینی شده است

فرماندار حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه گفت: تمهیدات لازم جهت تعرفه و امکانات برای برگزاری انتخابات و زمان تمدید اخذ رأی پیش‌بینی شده است.
به گزارش کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان تهران در شهرستان دماوند، مجید صفری در حاشیه بازدید از صندوق‌های اخذ رأی در دماوند اظهار کرد: شرکت در انتخابات به عنوان یک وظیفه اجتماعی و تعیین سرنوشت است که باید به دست افراد رقم بخورد.

وی افزود: افراد با هدف تعیین سرنوشت خود در پای صندوق رأی حاضر می‌شوند و این به معنای تعیین سرنوشت شهرستان، استان، کشور و نظام است.

فرماندار حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه ادامه داد: هیچ چیز مهم‌تر از سرنوشت افراد نیست و توصیه ما به همه مردم این است که برای تعیین سرنوشت خود اقدام کنند.

صفری بیان کرد: با توجه به تمهیدات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، شاید دماوند به عنوان یکی از نخستین شهرستان‌های استان تهران بود که به موقع فرآیند اخذ رأی را آغاز کرد.

وی عنوان کرد: پیش‌بینی ما این است که با توجه به شرایط رقابتی خوب، سهم مشارکت بالایی داشته باشیم؛ همچنین تمهیدات لازم در خصوص تعرفه و امکانات برای برگزاری انتخابات و زمان تمدید اخذ رأی نیز پیش‌بینی شده و قطعا بهترین و قانونمندترین انتخابات را به مدد و یاری مردم برگزار خواهیم کرد؛ وعده دیدار ما پای صندوق‌های اخذ رای است.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 3 اسفند 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 4