En
تاریخ : سه شنبه 13 اسفند 1398
کد 5124

انتقال بیماران کرونایی از تهران به بیمارستان دماوند صحت ندارد

رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند با تکذیب مبتلا شدن پرسنل بیمارستان به کرونا گفت: انتقال بیماران کرونایی از تهران به بیمارستان دماوند صحت ندارد.

به گزارش رسانه‌ها، مسعود مسلمی‌فرد با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به نگرانی‌ها و شایعاتی مبنی‌بر مبتلا شدن پرسنل بیمارستان به کرونا، چنین موضوعی صحت ندارد.

وی افزود: از یک مورد مشکوک به بیماری نیز آزمایش گرفته شده و هنوز جواب آن به دست‌مان نرسیده است و در حال حاضر به دلیل اینکه این فرد در سلامت است، در منزل خود به سر می‌برد و هیچ یک از پرسنل این بیمارستان درگیر بیماری کرونا نیستند.

رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند ادامه داد: یکی از پرسنل که به نظر می‌رسید دارای علائم است، به بیمارستان مسیح دانشوری منتقل شد که تست کرونای وی منفی بود.

مسلمی‌فرد گفت: شایعاتی مبنی‌بر انتقال بیماران کرونایی از تهران به بیمارستان شهرستان دماوند اصلاً صحت ندارد و با توجه به شرایط پیش‌بینی شده مبنی بر این که اگر شهر تهران امکان پذیرش بیماران را از شهرستان‌ها نداشته باشد، هر شهرستانی بیمار بومی خود را نگهداری کند، برای این امر مهم یک بخش ویژه و نوساز برای بیماران محتمل به کرونا در بیمارستان سوم شعبان در نظر گرفته شده و خدمات ویژه در این بخش ارائه می‌شود.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 13 اسفند 1398
  • توسط روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 5