En
تاریخ : سه شنبه 20 اسفند 1398
کد 5173

۷ مورد مثبت کرونا در دماوند ثبت شد

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند از ثبت هفت مورد مثبت مبتلا به بیماری کرونا در منطقه خبر داد و گفت: تاکنون ۵۱ مورد مشکوک مبتلا به بیماری کرونا و سه مورد فوتی داشتیم.

به گزارش رسانه‌ها، حسن خیرخواه‌ روز سه شنبه در این رابطه اظهار کرد: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون، ۵۱ بیمار دارای علائم به‌عنوان موارد مشکوک ویروس کرونا مورد بررسی قرار گرفتند که تا این لحظه هفت مورد مثبت بودند که یک مورد درمان شده و در منزل بسر می‌برد.

وی با بیان اینکه پنج مورد بستری و تحت درمان هستند، افزود: یک مورد نیز طی روزهای گذشته در بیمارستان سوم شعبان دماوند فوت کرد؛ همچنین دو مورد از شهرستان دماوند مستقیما به دلیل سن بالا به بیمارستان‌های تهران مراجعه کرده و در همانجا فوت شدند که نتیجه آزمایشات آنان مثبت بود و اقدامات پیگیری اطرافیان و تدفین این دو مورد طبق پروتکل‌های کشوری توسط شبکه بهداشت و درمان انجام شده است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند ضمن عرض تسلیت به خانواده‌های عزیزان از دست رفته، از همه مردم شریف شهرستان دماوند جهت حفظ سلامتی خود و دیگران خواست تا با رعایت اصول بهداشت فردی و پرهیز از شرکت در هر تجمع و تردد غیر ضروری جدا خودداری کنند.

خیرخواه گفت: از افرادی که دارای علائم تنفسی (عطسه-سرفه-تنگی نفس و تب) هستند، خواهشمندیم تا بهبود علائم در منزل استراحت کنند.

انتهای پیام/

 
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 20 اسفند 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 22