En
تاریخ : جمعه 23 اسفند 1398
کد 5195

توزیع یکپارچه سیب و پرتقال تنظیم بازار از ۲۵ اسفندماه در دماوند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند گفت: سیب و پرتقال تنظیم بازار از ۲۵ اسفندماه در سطح شهرستان دماوند به صورت یکپارچه توزیع خواهد شد.

به گزارش رسانه‌ها، آرش آقاجان احمدی با اعلام این خبر اظهار کرد: پیرو مصوبات نشست آذرماه سال جاری که در محل شورای اسلامی شهرستان دماوند برگزار شد، میوه تنظیم بازار در روستاها صرفاً از طریق هماهنگی شورای اسلامی این شهرستان توزیع می‌شود و شهروندان محترم از مراجعه به پنج شهر خودداری کنند تا موجب تجمعات و آلودگی به ویروس کرونا و انتقال به روستا نشوند.

وی افزود: با توجه به اینکه شهرستان دماوند تأمین‌کننده سیب تنظیم بازار ۶ استان کشور است در حاضر ترافیک ترخیص از سردخانه‌ها را داریم که به همین جهت مراکز توزیع باید کاهش یابند تا امکان ترخیص از بارانداز سردخانه مقدور باشد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان دماوند بیان کرد: واحدهای توزیع میوه تنظیم بازار موظف به نصب بنر و رعایت قیمت مصرف‌کننده و الزام وزن کردن هر سبد به عنوان مبنای فروش براساس کیلوگرم و خودداری از فروش به صورت قیمت واحد سبد هستند.

آقاجان تصریح کرد: از شهروندان محترم تقاضا دارم که هرگونه تخلف را طی تماس با شماره ۱۲۴ و ۷۶۳۱۹۲۹۲ به اطلاع بازرسان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف شهرستان برسانند.

وی گفت: همچنین تقاضای دیگری که داریم قبل از مصرف و قرار دادن میوه‌جات در یخچال ضدعفونی الزامی است و از شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند خواهشمندم نحوه ضدعفونی را اطلاع‌رسانی نمایند.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در جمعه 23 اسفند 1398
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 4