En
تاریخ : شنبه 24 اسفند 1398
کد 5206

تأمین اقلام مورد نیاز حوزه بهداشت و درمان دماوند/ کمبودها را به حداقل می‌رسانیم

فرماندار شهرستان دماوند از تأمین اقلام مورد نیاز حوزه بهداشت و درمان در این شهرستان خبر داد و گفت: کمبودها را به حداقل می‌رسانیم.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مجید صفری از تأمین اقلام مورد نیاز حوزه بهداشت و درمان در این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: از ابتدای آغاز به کار ستاد، حوزه پشتیبانی ما به کمک اصناف و بهداشت همه تلاش خود را کرده که بتواند اقلام بهداشتی و مورد نیاز شهروندان و شبکه درمان را فراهم کند.

وی افزود: با توجه به هجوم این ویروس و افزایش مصرف، مانند همه نقاط کشور قدری دچار کمبود شدیم، اما همه تلاش خود را انجام دادیم؛ در این راستا گروه‌های مردمی، اصناف، کارخانه‌ها و کارگاه‌ها وارد شدند.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: در این خصوص خط تولید کارخانه‌ای در شهرک صنعتی عوض شد و در حال تولید اسپری ضدعفونی به نام دماوند است.

صفری بیان کرد: با توجه به مجوز استاندار در خصوص هزینه ارزش افزوده برای تأمین اقلام مورد نیاز بیمارستان‌ها و با اعتباراتی که داریم، همه اقلام، داروها و کالاهای مورد نیاز را تأمین می‌کنیم.

وی خاطرنشان کرد: از پزشکان و پرستاران به عنوان مدافعان سلامت تشکر می‌کنیم و امیدواریم که بدون دغدغه وارد کار شوند.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: امیدواریم که در هفته پیش رو این کمبودها را به حداقل برسانیم و بتوانیم کادر پزشکی و درمانی را به خوبی حمایت کنیم تا کمبودی احساس نکنند.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 24 اسفند 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 5