En
تاریخ : يکشنبه 25 اسفند 1398
کد 5210

شعبات بانک دماوند همکاری لازم را با کسبه داشته باشند

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان دماوند گفت: شعبات بانک همکاری لازم را با کسبه داشته باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، فاطمه فرزام در نشست شورای هماهنگی بانک‌های شهرستان دماوند اظهار کرد: با توجه به محدودیت ساعت کار اصناف در شهرستان دماوند و کسب درآمد آنها در بازار شب عید، ممکن است مشکلاتی برای کسبه و اصناف ایجاد شود؛ از این رو بنابر نظر فرماندار شهرستان دماوند، این نشست با حضور اعضای شورای هماهنگی بانک‌ها برگزار شد تا تصمیماتی در زمینه کمک به اصناف توسط بانک‌ها صورت گیرد.

وی افزود: در این خصوص شعبات بانک تا حد ممکن همکاری لازم را داشته باشند و در صورت امکان با استفاده از اختیارات خود، در زمینه اقساط به کسبه فرصت دهند.

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: در خصوص ساعت کاری ادارات در شهرستان دماوند، بنا به تصمیم ستاد مبارزه با شیوع کرونا اقداماتی صورت گرفت؛ در خصوص تعطیلی بانک‌ها حتماً باید تصمیم ملی و استانی صورت گیرد، اما شاید بتوان با تصمیم ستاد پیشگیری از بیماری کرونا، ساعت کاری بانک‌ها را کاهش داد.

فرزام گفت: بانک‌ها به ویژه در هفته آخر اسفندماه از پرترددترین اماکن هستند و باید حتی‌المقدور اقدامات لازم در جهت پیشگیری از شیوع کرونا را انجام دهند.

انتهای پیام/

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 25 اسفند 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 8