En
تاریخ : چهارشنبه 28 اسفند 1398
کد 5227

سرپرست جدید فرمانداری دماوند:

استفاده از توان مدیریت ارشد شهر تهران در شهرستان دماوند

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند از تلاش در جهت استفاده از توان مدیریت ارشد شهر تهران در شهرستان دماوند خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مهدی حیدری در حاشیه برگزاری آیین معارفه سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند اظهار کرد: شهرستان دماوند به لحاظ شرایط خاصی که دارد، مورد استقبال شهروندان تهرانی قرار گرفته و با جمعیت مضاعفی از جمعیت رسمی مواجه است.

وی با بیان اینکه سیاست‌هایی که در دماوند پیش‌بینی می‌شود، باید فراتر از جمعیت قانونی باشد، بیان کرد: اولین اقدامی که در حوزه روستایی در شهرستان دماوند انجام شد، افزایش توان خدمات‌دهی در روستاهاست که اگر خدماتی به غیر روستاییان ارائه می‌شود و ساخت‌وسازهای قانونی صورت می‌گیرد، کمبودهایی برای سایر اهالی ایجاد نشود.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند ادامه داد: در این راستا زیرساخت‌ها را ارتقا دادیم و این امر موجب مهاجرت معکوس شد و در حال حاضر، روستاهایی مانند کلاک که پیش از این خالی از سکنه شده بود، با موج عظیمی از ورود روستاییان مواجه شده است.

حیدری گفت: از دیگر موضوعات مدنظر در ادامه سیاست‌های فعلی، استفاده از توان مدیریت ارشد شهر تهران است و پیگیری‌های اولیه با شهرداری تهران در این راستا انجام شده است.

وی تصریح کرد: ما میزبان شهروندان تهران هستیم و در اتفاقات اخیر کرونا نیز بسیاری از شهروندان تهران در شهرستان دماوند حضور دارند که باید میزبانی خدماتی و مراقبت سلامت در کنار هم صورت گیرد.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند اظهار داشت: توانایی امکانات ما در شهرستان دماوند، صرفا برای جمعیت این شهرستان است و از این رو تلاش می‌کنیم که در سال آینده، در حوزه سلامت و گردشگری امکانات خوبی را از طریق شهرداری تهران به دماوند اختصاص دهیم.

حیدری گفت: تحقق این امر قطعا روند توسعه دماوند را تغییر خواهد داد و می‌توانیم سرعت توسعه را در این منطقه بیشتر کنیم.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 28 اسفند 1398
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 32