En
تاریخ : يکشنبه 3 فروردين 1399
کد 5241

سلامت جامعه در گرو همراهی مردم و اجرای درست تصمیمات اتخاذ شده خواهد بود

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند گفت: سلامت جامعه در گرو همراهی مردم و اجرای درست تصمیمات اتخاذ شده خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مهدی حیدری در نشست ستاد پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهرستان دماوند اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود، باید با تعامل و هماهنگی با سیاست‌های ستاد ملی، شرایط را برای زندگی مردم راحت تر کنیم.

وی افزود:  در این راستا تمام تجهیزات مورد نیاز شبکه بهداشت و درمان باید تبیین و در اسرع وقت تأمین شود.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند ادامه داد: با توجه به پیگیری‌های صورت‌گرفته، ۴۰۰ میلیون تومان در راستای کمک به حوزه بهداشت تأمین و در هفته آینده در اختیار شهرستان قرار خواهد گرفت و این امر هیچ ارتباطی با موضوع ارزش افزوده ندارد. 

حیدری بیان کرد: این مبلغ در هیچ یک از شهرستان‌های استان تهران جذب نشده و می‌تواند آرامش نسبی در حوزه بهداشت و درمان ایجاد کند.

وی تأکید کرد: در خصوص رسیدگی به وضعیت بیماران ناقل با علائم خفیف، در صورت تأمین نیروی درمانی می‌توان محل جدیدی پیش بینی و دوران نقاهت را در آن محل‌ بگذرانند که تا ۲۴ ساعت آینده یکی از نقاط مد نظر انتخاب و تجهیز آن انجام‌ خواهد شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند گفت: سلامت جامعه در گرو همراهی مردم و اجرای درست تصمیمات اتخاذ شده خواهد بود و امیدواریم با تحقق این امر از این موضوع عبور کرده و شاهد پایان این بیماری باشیم.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 3 فروردين 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 2