En
تاریخ : يکشنبه 3 فروردين 1399
کد 5245

توسط نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی انجام شد

اهدای چند دستگاه تب‌سنج و مواد ضد عفونی کننده به ایستگاه کنترل سلامت شهرستان دماوند

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند از اهدای چند دستگاه تب‌سنج و مواد ضد عفونی کننده به ایستگاه کنترل سلامت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، سعید طاهری با اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا، انجام  اقدامات لازم به منظور جلوگیری از شیوع این  ویروس همزمان با نزدیک شدن به ایام نوروز در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: ایستگاه کنترل سلامت، از روز ۲۸ اسفندماه در محل ورودی شهر دماوند به منظور بررسی میزان تب و سلامت هموطنان بر پا شده است.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان دماوند ادامه داد: حدود ۱۵ نفر از نیروهای خدماتی نهادهای ذیربط در این ایستگاه در حال ارائه خدمات و انجام اقدامات لازم هستند.

طاهری بیان کرد: از جمله نهادهایی که در این ایستگاه مستقر  هستند می‌توان به پرسنل اورژانس، شبکه بهداشت و درمان، جمعیت هلال احمر، نیروی انتظامی و پلیس راه اشاره کرد.

وی گفت: در بازدید، مسؤولان شهرستان دماوند از ایستگاه سلامت در ورودی شهر دماوند، به منظور تسریع در کنترل میزان تب و سلامت هموطنان، چند دستگاه تب‌سنج و مواد ضدعفونی‌کننده توسط نماینده مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی به ایستگاه کنترل سلامت اهدا شد.
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 3 فروردين 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 4