En
تاریخ : پنجشنبه 28 فروردين 1399
کد 5366

۱۳۰ مورد ساخت و ساز غیر مجاز در رودهن تخریب شد

رئیس حوزه قضایی بخش رودهن گفت: ۱۳۰ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در منطقه داربند سادات محله شهر رودهن از توابع شهرستان دماوند در روز گذشته تخریب شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند به نقل از ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین علیرضا تقیان روز پنجشنبه در این خصوص اظهار کرد: در راستای حفظ اراضی ملی از متصرفان و جلوگیری از هرگونه سخت و ساز غیرمجاز با حکم قضایی، حدود ۵ هکتاز از اراضی راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی و شهرداری رودهن در این منطقه آزادسازی شد.

وی افزود: ۶۰ مورد از این میزان مربوط به اراضی کشاورزی، ۵۰ مورد مربوط به راه و شهرسازی و ۲۰ مورد نیز مربوط به شهرداری رودهن بود که اقدام به دیوارکشی و بناهای نیمه کاره کرده بودند و قلع و قمع شد.

رئیس حوزه قضایی بخش رودهن ادامه داد: به ادارات خدمات رسان هشدار داده شده که هیچ گونه خدماتی به ساخت و سازهای غیر مجاز ارائه ندهند تا شاهد افزایش این معضل نباشیم.

تقیان با تأکید بر اینکه این روند همچنان ادامه خواهد داشت، گفت: تعطیلات نوروز، خلوت شدن سطح شهرها و روستاها و تعطیلات ناشی از اپیدمی ویروس کرونا فرصتی برای زمین‌خواران ایجاد کرده تا اقدام به تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی کنند که قطعا با آنان برخورد خواهد شد.

لازم به ذکر است، سادات محله یکی از مناطق شهر رودهن و در شهرستان دماوند واقع شده است که علاقه‌مندی سودجویان جهت احداث هرگونه ساخت و سازهای غیرمجاز در این منطقه به چشم می‌خورد.


انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 28 فروردين 1399
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 41