En
تاریخ : چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399
کد 5475

فعالیت‌های حوزه پرورشی دانش‌آموزان و همکاران منطقه رودهن در شبکه اجتماعی

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه رودهن در خصوص فعالیت‌های حوزه پرورشی دانش‌آموزان و همکاران در فضای مجازی و شبکه اجتماعی دانش آموزان(شاد) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه رودهن، سید احمد الهی‌نیا در این رابطه اظهار کرد: همکاران زیر مجموعه معاونت پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه رودهن، دوشادوش همکاران آموزشی در محیط مجازی و شبکه شاد به فعالیت‌های پرورشی، تربیت بدنی، بهداشتی و ارائه مشاوره تحصیلی و تربیتی مشغول هستند.

وی افزود: به عنوان نمونه، کلیپ‌هایی جهت انعکاس گوشه ای از فعالیتهای پرورشی و تربیتی و سلامت اداره آموزش و پرورش رودهن در رسانه ملی است  که اخیرا از شبکه آموزش سیما پخش شده و در آن کلیپ، زینب ضرابی به عنوان مراقب سلامت و ریحانه حدادی به عنوان دانش آموز دبستان دخترانه پروین اعتصامی از برخی فعالیت‌های آموزش و پرورش منطقه به نمایندگی از همکاران و دانش آموزان منطقه به ارائه گزارش پرداختند.

معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش منطقه رودهن گفت: امیدوارم به زودی با توجهات حضرت ولی عصر( عج ) و تلاش و مسئولیت‌پذیری آحاد جامعه خصوصا اولیا و مربیان و مدیریت و کنترل بیماری کرونا اوضاع به حالت عادی برگردد.

انتهای پیام/

 
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 10 ارديبهشت 1399
  • توسط کارشناس روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 13