En
تاریخ : شنبه 3 خرداد 1399
کد 5665

سوم خرداد عامل افزایش انسجام ملی و فرهنگی جامعه شد

فرماندار شهرستان دماوند گفت: سوم خرداد عامل افزایش انسجام ملی و فرهنگی جامعه شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مهدی حیدری ضمن تبریک فرا رسیدن سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: آزادسازی خرمشهر از مهم‌ترین اهداف عملیات بیت المقدس در سال 1361 در جنگ تحمیلی عراق با ایران بود که این شهر پس از 578 روز از اشغال رژیم بعث عراق آزاد و تبدیل به نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران شد.

وی افزود: این روزها بهترین فرصت به منظور تبیین رشادت‌ها و افتخارات دوران دفاع مقدس است که باید با همکاری ادارات، نهادها و سازمان‌های مربوطه به نحو احسن انجام شود.

فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه سوم خرداد به عنوان عاملی در راستای افزايش انسجام ملی و فرهنگی جامعه و افزايش گرايش‌های ملی و كاهش تضادهای مذهبی و قومی شد، گفت: آنچه که امروز به آن نیازمند هستیم؛ پیشرفت همراه با عدالت در بستر بیانیه گام دوم است‌ و نباید به الگو‌های باطل شده نظام‌های سرمایه‌داری لیبرالی توجه شود.

حیدری تصریح کرد: هرگونه پیشرفت و اقتدار امروز ما مدیون دوران دفاع مقدس است و تداوم این روند، مشروط به حفاظت و صیانت از الگو‌های انقلابی و دفاع مقدس در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی و دیپلماسی است.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در شنبه 3 خرداد 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 4