En
تاریخ : سه شنبه 6 خرداد 1399
کد 5681

غربالگری بیش از ۲۱ میلیون نفر از هموطنان توسط جمعیت هلال احمر / اعزام بیش از ۱۶ هزار نفر از افراد مشکوک به کرونا به مراکز درمانی

رئیس جمعیت هلال احمر کشور از اعزام بیش از 16 هزار نفر از افراد مشکوک به کرونا به مراکز درمانی خبر داد و گفت: غربالگری بیش از ۲۱ میلیون نفر از هموطنان توسط جمعیت هلال احمر انجام شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، کریم همتی در حاشیه بازدید از پایگاه اقماری چناران در شهرستان دماوند اظهار کرد: جمعیت هلال احمر از همان آغازین روزهای شیوع ویروس کرونا اقدامات خوبی را در کنار وزارت بهداشت انجام داده است.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین اقدامات این نهاد کنترل سلامت و تب سنجی‌‌ در خروجی شهرها توسط بود که بیش از ۲۱ میلیون نفر از هموطنان در قالب بیش از ۷.۵ میلیون خودرو غربالگری‌ و حدود ۱۶ هزار نفر از هموطنان مشکوک به کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی منتقل شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور ادامه داد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به معیشت مردم، بیش از ۳۰۰ هزار بسته غذایی در بین اقشار آسیب پذیر و افرادی که تحت پوشش سازمان حمایتی نبودند توزیع شد؛ همچنین بیش از ۷۵ میلیون نفر از محتواهای تولید شده در فضای مجازی توسط جمعیت هلال احمر بازدید به عمل‌‌آوردند.

همتی گفت: آموزش‌های همگانی به صورت منسجم و همزمان با محوریت موسسه علمی کاربردی این نهاد و با همکاری داوطلبان از ماه آینده از سر گرفته خواهد شد.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 6 خرداد 1399
  • توسط روابط عمومی فرمانداری دماوند
  • تعداد بازدید 6