En
تاریخ : يکشنبه 26 ارديبهشت 1400
کد 7782

رای اولی‌ها نسبت به مسائل سیاسی و اجتماعی کشور دغدغه‌مند باشند

فرماندار شهرستان دماوند گفت: رای اولی‌ها نسبت به مسائل سیاسی و اجتماعی کشور دغدغه‌مند باشند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مهدی حیدری در همایش رای اولی‌ها در دماوند اظهار داشت: در موضوع مقدمات و پشتیبانی انتخابات، از بین ۳۰ نفر ازمعتمدان محلی، تعدادی به عنوان هیئت اجرایی انتخابات مشخص می‌شوند که پروسه تایید یا رد صلاحیت افراد و همچنین اجرا و چگونگی انتخابات توسط آنها و تعدادی ازمدیران حوزه اجرایی انجام می‌شود.

وی افزود: این موضوع نوع اجرای انتخابات و چگونگی آن توسط مردم و حضور مردم در حوزه نظارت بر انتخابات را نشان می‌دهد.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: امیدواریم با حضور پرشور و حداکثری مردم به ویژه رای اولی‌ها پای صندوق‌های رای، انتخابات باشکوهی رارقم بزنیم.

حیدری بیان کرد: رای‌ اولی‌ها امسال شرایط خاص خود را دارند و ورود آنها به انتخاب مدیران شهری و اجرایی کشور،آغاز رسمی برای این است که رای اولی‌ها نسبت به موضوع‌های سیاسی و اجتماعی کشور دغدغه داشته باشند.

وی تصریح کرد: رای اولی‌ها امروز به سنی رسیده‌اند که رفع کاستی‌ها و نیازهای خود و حرکت به سمت مطالبه‌گری و ایده‌هایشان را در انتخاب صالح ببینند.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: حضور رای اولی‌هادرانتخابات خردادماه بسیار برای آینده‌شان سرنوشت‌سازخواهد بود، چراکه انتخاب این افرادبراساس اهداف و ایده‌آل‌هایی است که برای خودترسیم کرده‌اند.

انتهای پیام/

 
  • نوشته شده
  • در يکشنبه 26 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 8