En
تاریخ : سه شنبه 28 ارديبهشت 1400
کد 7790

ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران در دماوند برگزار شد

ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران به منظور رسیدگی به مشکلات مددجویان تحت حمایت و مراجعه کنندگان در شهرستان دماوند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، سید ابوالفضل پرپنچی، مدیرکل کمیته امداد استان تهران امروز سه شنبه، 28 اردیبهشت با حضور در اداره کمیته امداد شهرستان دماوند پاسخگوی درخواست های مددجویان تحت حمایت و سایر شهروندان در این مناطق بود و پس از شنیدن درخواست های شهروندان، دستور پیگیری و پاسخگویی را در چارچوب  ضوابط این نهاد، صادر کرد.

لازم به ذکر است بیشترین تقاضای ملاقات کنندگان در زمینه اشتغال، کمک هزینه ودیعه و اجاره مسکن و، امور درمانی و معیشتی بوده است.

در ادامه مدیرکل کمیته امداد استان تهران از دو نیکوکار دماوندی که در ایام ماه مبارک رمضان در  قالب رزمایش ایران همدل - اطعام مهدوی یاریگر این نهاد در شهرستان دماوند بودند با اهداء لوح سپاس تقدیر کرد.

همچنین مهدی شعبانی، رئیس کمیته امداد شهرستان دماوند با اعلام گزارشی از فعالیت های این نهاد در قالب رزمایش ایران همدل – اطعام مهدوی، اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان با راه اندازی چهار آشپزخانه اطعام مهدوی، 35 هزار وعده غذای گرم طبخ و به دست نیازمندان رسیده است.

وی افزود: همچنین در این مدت زمان  بیش از هزار و 850 بسته افطاری ساده و بالغ بر 580 بسته معیشتی در اختیار خانواده های تحت حمایت و نیازمندان قرار گرفته است.

بنابراین گزارش برنامه های ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران  به علت شیوع ویروس کرونا  و عدم تردد شهروندان در محل ادارات کمیته امداد تابعه این نهاد برگزار می شود.

شایسته ذکر است ملاقات مردمی مدیرکل کمیته امداد استان تهران به صورت هفتگی و مستمر در روزهای سه شنبه هر هفته در یکی از ادارات تابعه این نهاد در استان تهران برگزار می شود؛ شهروندان و مددجویان تحت حمایت برای کسب اطلاعات بیشتر ازحضور مدیرکل در مناطق خود می توانند از طریق پورتال این نهاد به نشانی tehran.emdad.ir  مطلع شوند.
 
انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در سه شنبه 28 ارديبهشت 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 6