En
تاریخ : سه شنبه 4 خرداد 1400
کد 7816

رضایت شرکت کنندگان از حوزه های برگزاری امتحانات خرداد در دماوند

مدیر آموزش و پرورش دماوند از رضایت کامل شرکت کنندگان در برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم خبر داد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مهرداد پورفتحی در بازدید از حوزه های برگزاری امتحانات نهایی پایه دوازدهم و نهم اظهار داشت: یکماه قبل از برگزاری امتحانات، شیوه نامه های بهداشتی و برنامه ریزی با کیفیت امتحانات نهایی و پایه نهم را در نشست ستاد امتحانات و شورای آموزش و پرورش انجام دادیم.

وی افزود: با توجه به پراکندگی جغرافیایی دماوند، چهار حوزه امتحان نهایی پایه دوازدهم در نظر گرفته شده که شامل سالن ورزشی آموزش و پرورش ، سالنهای هنرستان دکتر حسابی در دماوند و دو دبیرستان در آبسرد است.

مدیر آموزش و پرورش دماوند ادامه داد: اعضای ستاد امتحانات و مسئولین بهداشت به طور دائم از حوزه ها بازدید می کنند؛ همچنین در سالن ورزشی جهت حفظ و نگهداری کفپوش سالن، موکت پهن شده و روی موکت، صندلی ها با فاصله ی بیش از 2 متر قرار گرفته است.

پورفتحی تصریح کرد: در هنرستان دکتر حسابی هر ساله یک سالن در نظر گرفته میشد ولی برای امتحانات امسال یک سالن  دیگر نیز در نظر گرفتیم، در ضمن فضاهایی را انتخاب کردیم که هیچ ازدحامی قبل و بعد از امتحانات صورت نمی گیرد.

وی تصریح کرد: در خصوص چیدمان صندلی ها در برگزاری امتحانات پایه نهم تیمهایی تشکیل دادیم که به مدت یک هفته از تمام مدارس متوسطه اول بازدید داشتند و قبل از برگزاری امتحانات مشکلات موجود رفع شده است.

مدیر آموزش و پرورش دماوند گفت: در برگزاری امتحانات نهایی پایه نهم و دوازدهم تاکنون هیچ شکایتی نداشتیم و رضایت کامل توسط دانش آموزان و اولیا حاصل شده است.

انتهای پیام/

  • نوشته شده
  • در سه شنبه 4 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 5