En
تاریخ : پنجشنبه 13 خرداد 1400
کد 7879

ثبت نام ۶۶۰ داوطلب شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان دماوند

فرماندار شهرستان دماوند از ثبت نام ۶۶۰ داوطلب شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مهدی حیدری با اعلام این خبر اظهار داشت: با توجه به سیاست های کلی ابلاغی وزارت کشور، مقدمات وپشتیبانی های برگزاری انتخابات باشکوه درشهرستان دماوند دردستور کار قرارگرفت.

وی افزود: در شهرستان دماوند با دارا بودن ۵ شهر و۲ بخش، استقبال خوبی به منظور ثبت نام در حوزه شورای روستایی وشهری صورت گرفت.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: بر این اساس درحوزه روستایی ۴۸۸نفر و در حوزه شهری ۱۷۲ نفر ثبت نام کردند که با توجه به بررسی صلاحیت ها در دو مرجع هیئت اجرایی و نظارت، حدود ۷۰درصد از داوطلبان تایید صلاحیت شدند.

حیدری خاطرنشان کرد: مدیریت‌ روستایی درشهرستان دماوند بسیار مورد توجه قراردارد؛ چرا که با توجه به حضور حجم عظیمی از افراد در شهرهای خوش آب وهوا و روستاهای این شهرستان، نیازمند مدیریت قوی در حوزه بومی هستیم و امیدواریم شوراهای اسلامی بتوانند این خلأراپرکرده و با ارتباط حسنه با مجموعه مدیریت دولتی، کمک شایانی درحوزه آبادانی منطقه داشته باشند.

وی گفت: در این دوره ازانتخابات تعداد۱۵۴۰نفر رأی اولی در شهرستان دماوند وجود دارند و بر این اساس، دو همایش ویژه رأی اولی ها برگزارشد که حضور پررنگ جوانان عزیز در این حوزه، ما را به ارائه توضیحات برای چگونگی قدم نهادن در این مسیر دلگرم کرد.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در پنجشنبه 13 خرداد 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 40