En
تاریخ : چهارشنبه 13 مرداد 1400
کد 8194

نگاه تعاملی بین شوراهای اسلامی و سایر مدیران حل مشکلات مردم را تسریع می‌بخشد

فرماندار شهرستان دماوند گفت: نگاه تعاملی بین شوراهای اسلامی و سایر مدیران، حل مشکلات مردم را تسریع می‌بخشد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مهدی حیدری در نشست تکریم اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان دماوند اظهار داشت: در دوره پنجم، شوراهای اسلامی و مدیریت شهری با پستی و بلندی های بسیاری مواجه بودند؛ امیدواریم در آینده روزهای سخت کمتر شده و بر رفاه مردم افزوده شود.

وی افزود: از جمله موضوعات مطرح در شورای شهر و دستگاه‌های اجرایی، بحث قانون‌گرایی و مبارزه با فساد است و تا زمانی که ساختار صحیحی ایجاد نشود، این نگرانی همواره وجود خواهد داشت.

فرماندار شهرستان دماوند ادامه داد: شوراهای منتخب باید از تجربیات شوراهای گذشته استفاده کنند و قطعاً ما از تجارب این افراد به عنوان ناظران مدیریت شهری بهره خواهیم برد.

حیدری تأکید کرد: از جمله موضوعات مهم، توجه شوراهای جدید به انتخاب شهردار است، چرا که شهردار پرتوان و مقتدر می‌تواند زمینه خدمت هرچه بیشتر را به مردم فراهم کند، از این رو باید قانون، تخصص و شایسته سالاری را در این خصوص مدنظر قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: تعامل در مدیریت‌های شهری معجزه می کند و نگاه تعاملی بین شوراهای اسلامی و سایر مدیران، می‌تواند نجات‌بخش شهر بوده و حل مشکلات مردم را تسریع بخشد.

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: شوراهای اسلامی باید همواره پاسخگوی مطالبات مردم باشند و نواقص و مشکلات احتمالی را به مردم توضیح دهند؛ ما موظفیم دیوارهای بی‌اعتمادی گذشته را کوتاه کنیم و اجازه ندهیم آجری بر این دیوار افزوده شود.

حیدری عنوان کرد: شوراهای اسلامی دوره پنجم تلاش بسیاری در دوره مدیریتی خود انجام دادند و شوراهای منتخب نیز باید بر اساس توانایی و در نظرگیری شرایط موجود به مردم قول مساعدت دهند؛ ما نیز در حد توان در کنار مجموعه شورا خواهیم بود تا رفاه بیشتری برای مردم فراهم شود.


انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 13 مرداد 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 27