En
تاریخ : چهارشنبه 13 مرداد 1400
کد 8198

احداث بلوارهای بعثت و یادگار امام، گامی در جهت ایجاد شریانهای حیاتی در شهر دماوند بود

رئیس پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دماوند گفت: احداث بلوارهای بعثت و یادگار امام، گامی در جهت ایجاد شریانهای حیاتی در شهر دماوند بود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، مصطفی آقایی در نشست تکریم اعضای پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان دماوند اظهار داشت: خوشبختانه ما در مدت خدمت در دوره پنجم شورای اسلامی توانستیم تحول چشمگیری در شهر دماوند ایجاد کنیم.

وی افزود: از جمله این موارد می‌توان به پروژه بلوار بعثت اشاره کرد که عمر آن حدود ۲۰ سال به طول انجامیده بود و خوشبختانه توانستیم با بهره‌برداری از این پروژه، شریان حیاتی برای شهر دماوند ایجاد کنیم.

رئیس پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دماوند ادامه داد: علاوه بر این به موازات این پروژه، بلوار یادگار امام با طول بیشتر و شاکله بهتر احداث شد که قابل بهره‌برداری است؛ این پروژه از کنار دانشگاه آزاد اسلامی و اداره مسکن و شهرسازی آغاز و به انتهای مسکن مهر ختم می شود.

آقایی گفت: از دیگر اقدامات می‌توان به احداث پروژه بلوار شورا اشاره کرد که از بار ترافیکی شهر کاسته است؛ همچنین احداث پمپ بنزین در بلوار آیت الله خامنه ای نیز از دیگر اقدامات مفید در شهر دماوند بود.

انتهای پیام/
  • نوشته شده
  • در چهارشنبه 13 مرداد 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 28