En
تاریخ : شنبه 16 مرداد 1400
کد 8213

پیش‌بینی ۴۴.۷ میلیارد تومان اعتبار در خصوص پروژه‌های شهرستان دماوند در سال ۱۴۰۰

سرپرست معاونت برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان دماوند از پیش‌بینی ۴۴.۷ میلیارد تومان اعتبار در خصوص پروژه‌های این شهرستان در سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دماوند، صمد جلیلوند در نشست کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دماوند در سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: اعتبارات سال گذشته شهرستان دماوند بالغ بر ۲۴ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان بود که از این میزان، ۶۴ درصد معادل ۱۵ میلیارد و ۷۱۰ میلیون تومان تخصیص از منابع استان، منابع متوازن و سایر موارد صورت گرفت.

وی افزود: سال گذشته تعداد ۷۲ پروژه برای شهرستان دماوند داشتیم، اما با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، در سال جاری تاکنون بالغ بر ۷۸ پروژه تعریف شده که در این میان، اولویت با پروژه‌های نیمه‌تمام است.

معاون فرماندار دماوند ادامه داد: میزان پیش‌بینی اعتبارات شهرستان دماوند در سال جاری بالغ بر ۴۴.۷ میلیارد تومان معادل حدود ۱۰۸ درصد افزایش اعتبار نسبت به سال گذشته است و احتمال افزایش آن از محل توسعه و تکمیل راه‌های روستایی و اعتبارات آب روستایی و عشایری نیز وجود دارد.

جلیلوند گفت: همه نهادها و دستگاه‌ها باید در راستای جذب اعتبارات تلاش کنند؛ در حال حاضر مشکلات زیادی در حوزه آب روستایی و شهری وجود دارد که با توجه به وضعیت کرونا، ضرورت دارد به صورت ویژه پیگیری شود.


انتهای پیام/
 
  • نوشته شده
  • در شنبه 16 مرداد 1400
  • توسط روابط عمومی-سعید خانی فرمانداری شهرستان دماوند
  • تعداد بازدید 47